Back To Top

19 Ağustos 2022

YAGI; Türkiye’nin gözde sanatçılarından biri oldu

By
  • 0

Piyasayı girdiği ilk günden yerinden oynatan genç hip hop sanatçısı Yağız SIRMA, sanatçı mahlasıyla YAGI, piyasaya sürdüğü albümleri ile tüm Türkiye’nin gözde sanatçılarından biri oldu. Albümleri her geçen gün insanlar tarafından duyuluyor ve yayıldıkça hızlı bir şekilde hayran kitlesi büyüyor. Yağız SIRMA’nın eski takipçileri onun 2015 yılında twitch.tv üzerinden düzenli yaptığı yayınlar ile tanıdı. Yagitrap kullanıcı adıyla sosyal medyada yayınlar yapan Sırma, destekçileri sayesinde takipçiler de topladı. Daha 21 yaşında olan genç sanatçı müzik kariyerinde Arem ÖZGÜÇ, Furkan KARAKILIÇ gibi büyük isimler ile çalıştı. Piyasadaki isimler bu denli deneyimli genç bir hip hop sanatçısının geleceğinin çok parlak olduğunu belirtti.

2018 yılından itibaren birçok albümünü piyasaya süren YAGI her geçen gün takipçi kitlesini arttırdı. Hayranları tarafından en çok sevilen albümü ‘’Zamansız’’ oldu. YAGI’nın Zamansız adlı albümü adeta herkes tarafından dillerden dile, kulaklardan kulağa yayıldı ve yayılmaya devam etti.

YAGI 2-3 sene içerisinde hip hop piyasasının en önde geleni olacak şekilde devam ediyor. Şimdiden herkesin dilinde en baştan önde gelen birisi olduğu açıkça söylendi. YAGI çıkarttığı albümlerden sonra çıktığı ilk konserde herkesin dikkatini üzerine çekti. Enerjisi ve giydiği kıyafetler ile tarzına hayran bıraktı. Konserlerde giydiği kıyafetleri hayranları için bir moda ikonu. IF perfonmance gibi mekanlarda sahne alan YAGI, hayranlarına görsel ve işitsel şölen yaşatmaya devam ediyor. Hedefleri doğrultusunda piyasayı her albümüyle sallandırmaya devam edecek.  YAGI’nın yeni çıkan ve güncel harika albümlerine Youtube ve Spotify platformlarından ulaşabiliyorsunuz.

 

YAGI kullandığı sosyal meyda platformlarında hayranları ile iç içe ve yüksek etkileşimler alıyor. Hayranları YAGI’nın Spotify, Tiktok, Youtube ve Instagram gibi sosyal platformlardaki hesaplarında yerini çoktan rezerve etti. Yagı Spotify platformuna attığı albümler ile listelenmeye devam ediyor. YAGI’nın sosyal platformlardaki hesaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

 

YAGI’nın Instagram Hesabı:

https://www.instagram.com/yagitrap

 

YAGI’nın Spotify Hesabı:

https://open.spotify.com/artist/1vAlS7MjEHOpMHBpIKhduL?si=9kyN-M6dQCeIUDLI0vU67Q

 

YAGI’nın Twitch.tv Hesabı:

https://www.twitch.tv/yagitrap

 

Prev Post

Doktor Bul, Uzman Bul ve Hızlıca Randevu Al

Next Post

Doktor Bul, Uzman Bul ve Hızlıca Randevu Al

post-bars

Leave a Comment