Back To Top

9 Temmuz 2022

WhatsApp’ta büyük yenilik! Kullanıcıların heyecanla beklediği çoklu aygıt takviyesi nihayet geliyor

By
  • 0

WhatsApp kullanıcıları, tıpkı numarayı birden fazla aygıtta şimdi kullanamıyor. WABeta info tarafından sızdırılan bilgilere nazaran WhatsApp, artık kullanıcıların 2 farklı telefonda birebir numarayı kullanmasına müsaade verecek.

“HERKES İÇİN SİL” ÖZELLİĞİNİN MÜDDETİ 60 SAATE ÇIKARILDI

Telegram ve Signal üzere uygulamalar ile rekabeti artırmak isteyen Meta, yeni özellikler ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Şirket, geçtiğimiz haftalarda herkes için sil özelliğinin müddetini 60 saate çıkarmıştı.

MESAJLAR YENİ AYGITA DİREKT AKTARILABİLECEK

Telegram, uzun müddettir kullanıcılarına birden fazla akıllı telefonda tıpkı numarayı kullanma imkanı sunuyor. Milyonlarca faal kullanıcıya sahip olan WhatsApp da yakında birden fazla aygıt dayanağına kavuşacak. Android WhatsApp uygulamasında ortaya çıkarılan özellik, sohbet geçmişinizi eklediğiniz yeni aygıta direkt aktarma imkanı sunacak. Teze nazaran, mevcut iletileriniz ve medya belgelerinizi birkaç dakika içerisinde yeni telefonunuza kopyalayabileceksiniz.

ÇEVRİMİÇİ DURUMU İSTENİLEN ŞAHISLARDAN GİZLENEBİLECEK

WhatsApp çevrim içi durumunu gizleme özelliğinde yapılan değişiklik, şirketin dikkat çeken yeniliği ortasında yer alıyor. Kullanıcılar, çevrim içi durumunu rehberlerinde yer alan istedikleri bireylerden gizleyebilecek.

WHATSAPP İŞLETMELER İÇİN ÇALIŞMALARI HIZLANDIRDI

Analistler, Telegram’ın premium özelliğinin de yakında WhatsApp’ta test edileceğini kestirim ediyor. Dünyada en çok kullanılan iletileşme uygulaması olan WhatsApp, işletmeler için de çalışmalarını hızlandırdı. İşletme hesaplarının kullanıcı etkileşimini artırmak isteyen şirket, özel link özelliğini test ediyor.

Shiftdelete / Teknoloji
Prev Post

Kaymakam Bütün, bayram için yola çıkan vatandaşlara çikolata ikram edip…

Next Post

Araç sahipleri dikkat! Bu gece yarısı itibariyle motorine 81 kuruş…

post-bars

Leave a Comment