Back To Top

25 Temmuz 2022

VALORANT yeni skin paketi sızdırıldı

By
  • 0

Riot Games tarafından geliştirilen ve şu anda bilhassa ülkemizde büyük popülerlik yakalamış olan VALORANT, yeni dönem ve kısımlarıyla oyuncuların karşısına çıkmaya devam ediyor. Dönem ve kısım yenilikleri dışında oyuna sistemli olarak yeni skin paketleri ekleniyor ve mağaza kısmında sunuluyor.

VALORANT için gelecek olan yeni skin paketinin ismi, VP fiyatı ve hangi silahları içereceği sızdırıldı. VALORANT sızıntı haberleriyle ünlü ValorLeaks tarafından paylaşılan Twitter gönderisinde paketin içerisinde yer alan bıçak, animasyonuyla birlikte gösteriliyor.

Skin paketinin ismi “Sarmad” olarak belirlenmiş durumda. Kod ismi “Egypt” olarak belirtilen setin içerisinde Vandal, Phantom, Spectre, Frenzy ve Bıçak skini yer alacak. Bıçağın ismi ise “Blade of Serket” olacak. Silahlar tek başlarına 1275 VP, bıçak ise tek başına 2550 VP olacak. Her vakit olduğu üzere paketi büsbütün satın almak istediğinizde %30 indirimle hepsini 5100 VP’ye satın alabileceksiniz.

Sarmad paketinin ne vakit oyuna ekleneceği şimdi bilinmiyor fakat şayet bu sızıntı doğruysa yakın vakitte tanıtımı yapılıp oyuna da eklenecektir. Bilhassa setin içerisinde yer alan bıçak epeyce özgün bir animasyona ve dizayna sahip olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncuların bir kısmı bunu severken bir kısmı da bundan hoşnut değil.

Sizler yeni VALORANT skin paketi hakkında neler düşünüyorsunuz? Pahalı görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

SaveButonu / Gamegar
Prev Post

Son dakika! FRENİ PATLAYAN MİDİBÜSÜN ARACINA ÇARPARAK YAVAŞLAMASINI SAĞLADI 12…

Next Post

Çeşme’deki yangınla ilgili 7 personel gözaltında! İşte birinci sözleri

post-bars

Leave a Comment