Back To Top

18 Temmuz 2022

Ünlü Çiftten Berbat Haber

By
  • 0

Selin Ciğerci, kendisinden 12 yaş küçük Gökhan Çıra ile evliliğini 9 Eylül tarihinde Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde görülen davayla 15 dakika içerisinde bitirmişti.

Kendi kozmetik markası bulunan Ciğerci boşandıktan sonra eski eşiyle iş bağlantılarının devam ettiğini açıklamıştı. Lakin çiftin kozmetik şirketlerindeki iştirakleri da son bulmuştu.

İKİNCİ DEFA EVLENDİLER

Bir müddettir gözlerden uzak bir formda aşk yaşayan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, 16 Mayıs 2022’de ikinci defa evlendi.

‘AYRILIK’ İDDİASI

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Selin Ciğerci Çıra (d. 4 Nisan 1984), Türk İnternet ünlüsü, müzikçi ve iş insanı. Ciğerci, 2017’lerin ortalarından bu yana pop müzik alanında çalışmaktadır.

Selin Ciğerci, İstanbul’da 1984 yılında muhafazakar bir ailede doğdu. Konyalı bir babaya ve Kastamonulu bir anneye sahip Ciğerci’nin ailesi başlangıçta fakir olmakla birlikte, babasının bir hazır giysi firmasının sahibi olması ile maddi açıdan üst düzeylere çıktılar. Ciğerci, “Okan Ünsal” takma ismini kullanarak Wipe Out isimli programın 4. dönemine katılmıştır.

Kendine ilişkin “Selin Beauty” isminde bir kozmetik eser markası bulunmaktadır.

SELİN CİĞERCİ ÖZEL HAYATI

Ciğerci, 28 Ekim 2019 yılında futbolcu Gökhan Çıra ile evlendi. Ciğerci’nin nikah şahitliğini yakın arkadaşı olan Demet Akalın yaptı. Ciğerci, bir transseksüeldir. Ciğerci, 10 Eylül 2021 tarihinde Gökhan Çıra ile ortalarında çeşitli fikir ayrılıkları olduğu gerekçesiyle mutabakatlı olarak boşanmıştır.5 Ocak 2022’de çıkan haberlerde Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra’nın barıştığı bildirildi.Çift, tekrar 16 Mayıs 2022 tarihinde evlendi.

Snob Magazin / Magazin
Prev Post

Tatilcilerin akın ettiği 7 kilometre uzunluğa sahip Konyaaltı kıyısı doldu

Next Post

Son dakika haberleri: İtfaiyeciler bu sefer tatilcileri deniz kestanelerinden kurtardı

post-bars

Leave a Comment