Back To Top

23 Temmuz 2022

Twitch’in ödeme eşiği düşürülüyor! Yayıncılar en az 50 dolar çekebilecek

By
  • 0

Twitch’in internet sitesinde yayınlanan duyuruda yayıncılar için ödeme eşiğinin 100 dolardan 50 dolara düşürüleceği ve bu sayede daha sık aralıkla para çekebileceği duyuruldu.

TWITCH ÖDEME EŞİĞİ 50 DOLARA DÜŞÜRÜLÜYOR

Uygulanacak yeni sistem ile yayıncıların karları en kısa müddette cüzdanlarına girebilecek. “Partner ve İştiraklere yapılan ödemeleri etkileyecek olan bu değişiklik etaplı olarak, yani ülkelere nazaran farklı tarihlerde devreye girecek.” Kelamlarına yer verilmesinin akabinde 50 dolar ödeme eşiği birinci olarak 15 Temmuz tarihinde Arjantin, İtalya, Japonya, Meksika, İspanya ve Tayvan’da devreye girecek.

15 TEMMUZ İTİBARİYLE FAAL OLACAK

İlerleyen günlerde ise bu değişiklik dünya çapında yaklaşık 70 bin yayıncı için geçerli olacağı bildirildi. Yayıncıların kazandıkları paraları daha kısa müddette çekebilmeleri isminde asgarî para çekme fiyatını 100 dolardan 50 dolara düşüren Twitch, 15 Temmuz itibariyle belli ülkelerde faal hale getirecek.

“Bu değişikliğin yaşadığınız ülkede devreye girmesinin akabinde, yeni eşiği aşan ödemenizi hesabınızda göreceksiniz. Devreye alma süreci 15 Temmuz’da kimi ülkelerde başlayacak ve Kasım sonuna kadar kademe etap yeni ülkeler eklenecek. Merak etmeyin, 50 $ eşiği sizin için de geçerli hale geldiğinde ayrıyeten haber vereceğiz. Devreye alma sürecini aylara yaymamızın nedeni, aceleye getirip rastgele bir yanılgıya mahal vermeden, sonuçlarını görerek ilerlemek.”

Prev Post

Son Dakika: Türkiye, Rusya, Ukrayna ve BM heyetleri ortasındaki tahıl…

Next Post

Mourinholu Roma, Zeki Çelik’ten sonra bir ulusal yıldıza daha talip…

post-bars

Leave a Comment