Back To Top

12 Temmuz 2022

Transferi yasağı bulunan Altay’da gibisi az görülür hamle! Jübile yapan eski golcüsü futbola geri dönüyor

By
  • 0

Spor Toto 1. Lig gruplarından Altay‘da geçen dönemin son kısmından bu yana teknik yönetici Sinan Kaloğlu’nun yardımcı antrenörlüğünü üstlenen 41 yaşındaki eski futbolcu Murat Uluç’un futbola dönme hazırlığında olduğu öğrenildi.

2019’DA JÃœBİLE YAPMIŞTI

Transfer yasağı bulunan İzmir grubunda golcüler Paixao ve Bamba’nın gruptan ayrılması, şimdi yeni mukavele imzalamayan Deniz Kadah’ın tedavisinin sürmesi nedeniyle forvet çizgisinde eza yaşanırken, idare 17 Mayıs 2019’da Altay‘da jübile yapan eski santrfor Murat Uluç’a sarıldı.

“SAHAYA ÇIKSA OYNAR”

Geçen dönem idmanlarda vakit zaman çift kale maçlarda hünerlerini sergileyen Murat Uluç’un attığı gollerle formundan bir şey kaybetmediğini gösterdiği ve kurmayların, “Sahaya çıksa oynar” yorumları yaptığı belirtildi.

MURAT ULUÇ KADROYLA İDMANLARA ÇIKMAYA BAŞLADI

Elinde genç golcü Nurettin dışında alternatifi bulunmayan Altay, her ihtimale karşı Murat Uluç’u ekiple idmanlara çıkarmaya başladı. Son olarak Altay forması giyen ve grup kaptanlığını üstlenen Murat Uluç, iş başa düşerse antrenör lisansını iptal edip, futbolcu lisansı çıkaracak. Altay’da 1 yıllık kontrat imzalanan kaptan İbrahim de 41 yaşına bastı.

Demirören Haber Ajansı / Spor
Prev Post

Kurban Bayramı, Foçalı turizmcinin yüzünü güldürdü

Next Post

Marmaris Belediye Lideri Oktay, Merkeze Uzak Mahallelerdeki Yurttaşları Ziyaret Etti

post-bars

Leave a Comment