Back To Top

20 Ağustos 2022

The Northman Filminden İlk Fragman Yayınlandı

By
  • 0

The Lighthouse ve The VVitch yapımlarıyla adından söz ettiren Robert Eggers’ın merakla beklenen yeni filmi The Northman’den ilk fragman yayınlandı.

The Lighthouse ile adından bir kez daha söz ettiren Robert Eggers, duyurulan yeni filmi The Northman ile geri dönüyor. Filmden beklentimizin boşa olmadığını kanıtlar nitelikte bir ilk fragman yayınlandı.

Yönetmenin The VVitch ve The Lighthouse’dan sonraki üçüncü uzun metrajlısı olacak yapım, bir Viking’in intikam hikâyesini konu alıyor. Lakin içerdiği gerilim unsurları ile öne çıkan yapım, Eggers’in kendine has tarzının bu filmde de izlenebileceğini gösteriyor. Taht kavgası, aile içi dram ve intikam hikâyesi ile harmanladığı gerilim, fragmanın öne çıkan en büyük özelliği.

Heyecanla Beklenen The Northman’in Fragmanı Yayınlandı!

The Northman ayrıca oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Alexander Skarsgård, Anya Taylor-Joy, Nicole Kidman, Ethan Hawke, ve Willem Dafoe gibi başarılı oyuncular, The Northman filminin oyuncu kadrosunda yer alıyorlar. Ayrıca 2000 yılındaki Lars von Trier yapımı Dancer in the Dark’dan beri beyazperdeden uzak kalan ünlü şarkı yazarı Björk de filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Kaynak: filmloverss

Prev Post

Göztepe’nin yeni direktörü Ivan Mance

Next Post

2022’nin ilk 7 ayında açılan şirket sayısı yüzde 21,1 arttı

post-bars

Leave a Comment