Back To Top

25 Temmuz 2022

Tekçe Akalay’dan İbrahim Çelikkol Açıklaması

By
  • 0

4 yıl sonra ‘Kuş Uçuşu’ dizisiyle tekrar bir ortaya gelen İbrahim Çelikkol ile Tekçe Akalay çifti geçtiğimiz günlerde birlikte tatile çıkmıştı.

Birce Akalay, toplumsal medyada kendisinin fotoğrafını çeken Çelikkol hakkında duygusal açıklamalarda bulundu.

“DAHA HOŞ GÜNLERE CAN DOSTUM”

Birce Akalay paylaştığı fotoğraflara şu notu düştü: “Bazı karelerde tek görünsen de iki kişisindir aslında ve bak deyince de kameraya değil de ona bakarsın… Fotoğrafta görünen ise o kameranın gerisindeki kişinin yansımasıdır. Her anımıza şükürler olsun. Daha hoş günlere.. Âlâ ki benim can dostum, yol arkadaşımsın.”

“BOL BOL GEZDİK”

Önceki akşam Beyoğlu’nda görüntülenen Tekçe Akalay, İbrahim Çelikkol ile tatil yapması hakkında konuştu. Akalay, “Çok tatlı bir tatil yaptık. Beni bol bol gezdirdi. Sonra o oğlunu aldı, ben de annemin yanına döndüm” dedi.

“SEVİLİYOR OLMAK GÜZEL”

‘Kuş Uçuşu’ dizisinde ‘Lale’ karakterini canlandıran Tekçe Akalay, dijital platformda dünya listelerine giren dizisi için, “İkisi de yüreğimi, göğsümü kabartan işlerdi. Seviliyor olmak güzel” tabirlerini kullandı.

BİRCE AKALAY KİMDİR?

Birce Akalay (d. 19 Haziran 1984, İstanbul), Türk oyuncu ve Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Kısmı öğretim görevlisidir.

Yer Gök Aşk dizisindeki “Havva” rolüyle birinci önemli rolünü oynayan Akalay, birçok dizide yer aldı. 2017 yılında Müjdat Gezen direktörlüğündeki Yedi Kocalı Hürmüz oyunu ile tiyatroya atıldı. Bu oyun dışında 2020 yılında Keşanlı Ali Destanı oyununda “Zilha” rolüne hayat verdi. Akalay, son olarak FOX’ta yayımlanan Son Yaz isimli dizide “Sare Akay” karakterini canlandırdı.

BİRCE AKALAY ÖZEL HAYATI

38 yaşında olan Tekçe Akalay, 2 kere evlilik yaptı. Tekçe Akalay’ın birinci eşi oyuncu Murat Önalmış’tır. 2. evliliğini ise Küçük Ağa dizisi setinde tanıştığı oyuncu Sarp Leventoğlu ile yapmıştır. Lakin bu evlilikte çok uzun sürmemiştir.

Snob Magazin / Magazin
Prev Post

Haftalık Korona Tablosu: 4-10 Temmuz Koronavirüs olay sayısı kaçtır? Korona…

Next Post

13 Temmuz 2022 Haberleri

post-bars

Leave a Comment