Back To Top

27 Temmuz 2022

Teenage Mutant Ninja Turtles birinci haftadan 1 milyon satışa ulaştı! Steam fiyatı ise yüzde 572 zamlandı

By
  • 0

Steam‘in kendi kuru ile satışa sunulan Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’in birinci haftadaki muvaffakiyet sonrası fiyatında da değişikliğe gidildi ve yüzde 572 oranında zamlandı.

TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES 1 MİLYON SATIŞA ULAŞTI

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’in 16 Haziran’da çıkış yapmasının akabinde yaklaşık olarak bir haftada 1 milyon satışa ulaştığı bildirildi. Geliştirici Tribute Games’in Twitter hesabından yapılan açıklamada”Kaplumbağalara olan sevgimizi paylaşan bu kadar çok insan olduğu için alçakgönüllüyüz.” kelamlarına yer verdi ve birinci haftada bir milyon satışa ulaştığını bildirdi.

STEAM FİYATI YÜZDE 572 ZAMLANDI

Steam‘de birinci olarak 36 TL’lik indirimli fiyatı ile satışa sunulan Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, 40TL’ye yükseldi. Bir aylık mühlet sonrasında enflasyon nedeniyle Steam fiyatında yüzde 572 oranında artış yaşandı. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’ın Steam fiyatı 269,00 TL olarak güncellendi.

TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES: SHREDDER’S REVENGE KONUSU

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, Dotemu (Streets of Rage 4) ve Tribute Games’deki dövüş uzmanları tarafından size getirilen, vakitsiz klasik hengame mekaniğine dayanan çığır açan bir oyun sunuyor. Mükemmel piksel sanat ortamlarında ilerleyin ve her biri kendi marifet ve hareketlerine sahip en sevdiğiniz Kaplumbağa ile tonlarca vahim düşmanı öldürün – her koşuyu eşsiz hale getirin! Bir dövüşçü seçin, rakiplerinizi yenmek için radikal kombinasyonlar kullanın ve nefes kesici aksiyon ve çılgın ninja yetenekleriyle dolu ağır dövüşleri deneyimleyin. Shredder ve sadık Foot Clan’a karşı tek başına yüzleşirken keskin ol ya da en âlâ arkadaşlarını kap ve tıpkı anda 6 oyuncuya kadar oyna!

Prev Post

Son dakika haberi: Portekiz’in Algarve bölgesindeki yangın ünlü tatil beldesine…

Next Post

Fenerbahçe’den bir oyuncunun daha mukavelesi sona erdi! Ayrılık açıklaması hayranlarını…

post-bars

Leave a Comment