Back To Top

17 Temmuz 2022

Tatilcilerin akın ettiği 7 kilometre uzunluğa sahip Konyaaltı kıyısı doldu

By
  • 0

Antalya‘da 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin son gününü denizde pahalandırmak isteyen tatilciler; 7 kilometre uzunluğa sahip Konyaaltı kıyısını doldurdu.

Hava sıcaklığının 37 derece, nem oranının ise yüzde 38 ölçüldüğü turizmin başşehri Antalya, en hareketli günlerini yaşıyor. 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin duyurulmasıyla birlikte günler öncesinden rezervasyonlarını yaptıran tatilciler, bayramı dünyaca ünlü Konyaaltı Kıyısı’nda geçirdi. Antalya’nın meşhur sıcakları tatilcileri bunaltırken, serinlemek isteyenler kendilerini Akdeniz’in serin sularına bıraktı.

7 KİLOMETRE UZUNLUĞUNDAKİ KIYISI ADETA DOLDURDU

Bayramın son gününü de kumsalı ve denizi ile öne çıkan kıyıda geçirmek isteyen tatilciler 7 kilometre uzunluğundaki kıyısı adeta doldurdu. Birçok tatilci kendisini serin sulara bırakırken birtakım tatilciler ise güneşlenmeyi ve ailesi ile dinlenmeyi tercih etti. Kıyıdaki kalabalık dron kamerası ile havadan da görüntülendi.

“FİYATA ARTIŞLARINDAN ETKİLENMEYEN BİR TATİL YERİ”

Tatilini Antalya’da geçiren Selam Baştaş, “Antalya zati harika bir kent. Kıyısı bir öbür. Kalabalık beşerler denizi çok seviyor. Gerilimimizi atmak için en doğal en uygun en ekonomik yer. Fiyata artışlarından etkilenmeyen bir tatil yeri. Ben Ankara’dan geliyorum. Her vakit buraya geliyoruz. Hem ailemin yanına ham de denize geldim” diye konuştu.

Çocukları ile tatilini geçiren Ömer Atasever, “Tatilimizi burada kıymetlendirmek istedik. Hava çok hoş. Çocuklarım ile birlikte çok memnunuz. Suyu pak, kıyısı güzel” açıklamasına yer verdi.

(Ertuğrul Gün – Gazi Taş /İHA)

İhlas Haber Ajansı / Şimdiki
Prev Post

2022’nin en yeterli 53 kenti seçildi! Listede Türkiye’den tek vilayet…

Next Post

Ünlü Çiftten Berbat Haber

post-bars

Leave a Comment