Back To Top

23 Temmuz 2022

Takım dışı kalan Serdar Saatçı’nın hasta haliyle oynatıldığı sav edilmişti! Beşiktaş’tan açıklama geldi

By
  • 0

Yeni dönem hazırlıklarına Avusturya’da devam eden Beşiktaş, kamptaki ikinci hazırlık maçında Çekya grubu Viktoria Plzen ile karşı karşıya geldi. Beşiktaş, Viktoria Plzen ile 0-0 berabere kaldı.

“BU TEMPOYLA OYNAYACAKSAN OYNAMA”

Karşılaşmanın 72’nci dakikasında oyuna dahil olan Serdar Saatçı, teknik yönetici Valerien Ismael’den “Bu tempoyla oynayacaksan oynama” uyarısı aldı. Sadece 11 dakika alanda kalan Serdar, maçın 83. dakikasına oyundan alındı.

KADRO DIŞI BIRAKILDI

Oyundan alınmasına sonlanan genç savunmacı, yedek kulübesi yerine direkt soyunma odasına yöneldi. Hudutlarına hakim olamayan Serdar, soyunma odasının kapısını tekmeledi. Akabinde genç oyuncu, kulüp tarafından takım dışı bırakıldı.

BEŞİKTAŞ’TAN AÇIKLAMA

Serdar Saatçı’nın hasta olduğu ve yüksek ateşle oynadığı öne sürülmüştü. Beşiktaş bu mevzuya ait açıklama yaparak, “Futbol A Kadromuzun Avusturya kampı kapsamında, 12.07.2022 tarihinde hazırlık maçı oynanırken ve oyundan alındıktan sonra göstermiş olduğu tutum ve davranışlar nedeniyle, Sportif Yöneticimiz ve Teknik Heyetimizin almış olduğu karar ile takım dışı bırakılan Serdar Saatçı, hakkında bugün kimi basın yayın organlarında çıkan ve Serdar Saatçı’nın tabir ettiği argüman edilen “Maçtan evvel 39 derece ateşim vardı. Buna karşın oynatıldım. Hasta olduğum için güzel oynayamadım” tabirlerinin gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Uzman sıhhat grubumuzun misyon yaptığı kadromuzda sıhhat sorunu olan bir oyuncunun buna karşın hazırlık maçında oynatılabileceğini düşünmek de mümkün değildir. Topluluğumuzun ve futbol kamuoyunun hakikat bilgilendirilmesi maksadıyla yeni dönemde da grubumuzla ve kulübümüzle ilgili temelsiz tez içeren, makûs niyetli palavra haberler, kulübümüz tarafından anında tepki gösterilerek yalanlanmaya devam edilecektir. Topluluğumuzun ve kamuoyunun bu tip temelsiz haberlere prestij etmemesini, hakikat ve sağlıklı irtibat için rica eder, kamuoyunun bilgilerine hürmetlerimizle sunarız” sözlerini kullandı.

Prev Post

The Last of Us’ın dizisinin çıkış tarihi ertelendi! İşte yeni…

Next Post

Son Dakika! KYK kredisi faizleri silinecek mi? Bakan Kasapoğlu “Çalışma…

post-bars

Leave a Comment