Back To Top

22 Temmuz 2022

Tacizci diye tekme tokat dövülen yabancı asıllı şahsın telefonu pak çıktı

By
  • 0

Bursa‘da metroda bayanların fotoğraflarını çektiği savıyla darbedilen yabancı asıllı İbrahim E.’nin (18) cep telefonunda yapılan incelemede metroda çekilen rastgele bir fotoğrafa rastlanılmadı. Bunun üzerine İbrahim E. kendisini darbedenlerden şikayetçi oldu.

Olay, pazar günü saat 17.00 sıralarında Nilüfer ilçesi, Ertuğrul Dörtçelik Çocuk Hastanesi Metro İstasyonu’nda meydana geldi. Metroya binen yabancı asıllı İbrahim E., vagondaki bayanların fotoğraflarını çektiği savıyla başka yolcular tarafından darbedildi.

HASTANEYE KALDIRILDI

İhbarla olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Sıhhat takımları, yaralanan İbrahim E.’yi hastaneye kaldırdı. İbrahim E.’nin darbedildiği anlar ise bir vatandaşın güvenlik kamerasına yansıdı.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Olayın akabinde polis takımlarınca soruşturma başlatıldı. Hastanede tedavisi tamamlanan İbrahim E.’nin polis gruplarınca alınan birinci sözünde suçlamaları reddettiği öğrenildi. İbrahim E.’nin cep telefonunda yapılan incelemede ise metroda çekilen rastgele bir fotoğrafa rastlanılmadı. Bunun üzerine İbrahim E. ise kendisini darbedenlerden şikayetçi oldu.

Prev Post

Yer yerinden oynayacak! Fenerbahçe’nin yeni golcüsü dünya devi Liverpool’dan

Next Post

ABD’deki okul saldırısına ilişkin yeni imajlar bir skandalı ortaya çıkardı:…

post-bars

Leave a Comment