Back To Top

4 Ağustos 2022

Sürpriz Aşk İddiası! Alaçatı’da Görüntülendiler

By
  • 0

2018 yılında Amsterdam’da nikah masasına oturan müzikçi Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, 9 ay evli kaldıktan sonra tek celsede boşandı. Ayrılığa dayanamayan ikili 2021 yılında tekrardan nikah masasına oturdu.

İkinci sefer ayrılık kararı alan çift, geçtiğimiz mayıs ayında boşandı.

Burcu Kıratlı, boşanmanın akabinde yeni bir aşka yelken açtı.

ALAÇATI’DA TATİL YAPIYORLAR

Gazete Magazin’in haberine nazaran 32 yaşındaki hoş oyuncu, gönlünü ünlü isimlerle yakınlığıyla tanınan avukat Nail Gönenli’ye kaptırdı. Bir müddettir birlikte oldukları öğrenilen ikili, şimdilerde Alaçatı’da tatil yapıyor.

Çiftin münasebetini de Murat Dalkılıç konserinde yaptığı paylaşımlar ele verdi.

İlişkisiyle gündeme gelen Burcu Kıratlı, özel hayatıyla ilgili sessizliğini koruyor.

BURCU KIRATLI KİMDİR?

Burcu Kıratlı kimdir, nereli, kaç yaşında; Burcu Kıratlı 23 Temmuz 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kıratlı, 32 yaşındadır ve oyunculuk yapmaktadır.

İlk okul tahsilini Cet Koleji’nde, orta okul tahsilini BJK Koleji’nde, lise tahsilini ise Bebek Yeni Yıldız Koleji’nde tamamlayarak Yeditepe Üniversitesi İrtibat Fakültesi Görsel İrtibat Tasarımı kısmından lisans derecesi ile mezun olmuştur. Okul hayatı boyunca birçok oyun ve kısa sinemada yer alan Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Actor Studio eğitimi almış ve yeniden tıpkı yerde 2 dönem boyunca takımlı oyuncu olarak vazife yapmıştır.

İlk dizi rolünü 2010 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve 2 dönem süren Elde Var Hayat isimli dizide Yağmur karakteri ile aldı. 2013 yılında ise Özcan Deniz’in yazıp yönettiği Su ve Ateş sinemasında Helin karakteri ile sinemaseverlerin karşısına çıktı. 2014 yılında vizyona giren Peri Masalı sinemasında Peri karakterini canlandırdı. Bu sinemadaki rolü nedeniyle saçlarını kazıtması gündem oldu. Bu sinema projesinden sonra tekrar TV ekranlarına geri dönen Kıratlı, 10 Aralık 2014 tarihinden beri TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Diriliş: Ertuğrul dizisinde Gökçe karakteriyle izleyici karşısına çıktı. TV mesleği devam ederken tıpkı vakitte 2015 yılında Bizim Öykü isimli sinemada Elif karakterini canlandırdı. Günümüzde Aşk ve Mavi dizisinde, “Mavi” karakterine hayat vermektedir.

Burcu Kıratlı, müzikçi Sinan Akçıl ile iki kere evlilik yaptı. Bu iki evlilikte kısa sürdü.

Snob Magazin / Magazin
Prev Post

Fenerbahçe’de büyük kriz! Jorge Jesus yeni transferi hiç beğenmedi, kadrodan…

Next Post

Zonguldak’ta kayıp şizofreni hastası için arama çalışması başlatıldı

post-bars

Leave a Comment