Back To Top

15 Temmuz 2022

Söylenti: Red Dead Redemption 2 Yeni Kuşak Güncellemesi İptal Edildi

By
  • 0

İddiaya nazaran Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 için yeni jenerasyon güncellemesi planlıyordu lakin bunu sonradan iptal etti.

Geçen haftaya ortaya çıkan ve Rockstar’ın Grand Theft Auto VI’ya odaklanmak için Red Dead Redemption ile Grand Theft Auto IV’ün remaster sürümlerini geliştirmekten vazgeçtiği istikametindeki söylentilere bir yenisi eklendi. Bir evvelki argümanın kaynağı olan ve sağlam sızıntılarıyla bilinen Tez2, artık de Rockstar’ın Red Dead Redemption 2 için yeni kuşak güncellemesi planladığını ancak bu projenin iptal edildiğini yahut durdurulduğunu öne sürdü:

“Evet, uzun vakit evvel [Red Dead Redemption 2’nin yeni jenerasyon güncellemesi] hakkında ve tıpkı vakitte Enhanced Rockstar Editon planlarıyla ilgili duyumlar almıştım. [Bu projelerin] tümü şu anda iptal edildi/durduruldu.”

Tez2 geçen hafta ise Rockstar’ın planları hakkında doğruluk hissesi yüksek bir kaynağa dayanarak GTA IV ve birinci Red Dead Redemption oyununun remaster versiyonlarının birkaç yıl öncesine kadar planlandığını lakin Rockstar’ın bu projeleri devam ettirmek istemediğini yazmıştı. Bunun nedeni olarak da yakın vakitte çıkan GTA Trilogy Definite Edition’ın topluluktan aldığı olumsuz geri dönüşün tesirli olabileceğini belirtmişti.

Rockstar Games RDR ve GTA IV’ün Remastered Sürecinden Vazgeçti

Bu gelişmeler, Rockstar’ın Red Dead Online için büyük çaplı içerik güncellemesi yayınlamayı bırakacağını açıklamasının akabinde geldi.

2018’de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkan Red Dead Redemption 2, bir yıl ortadan sonra 2019’da PC için de piyasaya sürüldü. Geçen kuşağın en güzel oyunları ortasında yer alan RDR2, konsollarda 30 saniye başına kare pahası sunuyor. Yeni jenerasyon güncellemesi olmadığı için PS5 ve Xbox Series X’te de bunun üzerine çıkamıyor.

SaveButonu / Gamegar
Prev Post

Erdek’te Zabıtadan Denetleme

Next Post

11 Temmuz 2022 Haberleri

post-bars

Leave a Comment