Back To Top

1 Ağustos 2022

Şok Çıkış: Kendilerini Kanıtlamak İçin Bodrum’a Geliyorlar!

By
  • 0

Yaz aylarını Bodrum’daki yazlıklarında geçireceklerini söyleyen Işık Gümüşdoğrayan, Bodrum’da bir işletmecinin yaptığı, “Fiyatlar genelde 4 kat arttı ancak biz 9-10 kat artırdık, yeniden de boş yerimiz yok. Beşerler buraya tatil yapmaya değil, buraya gelebildiğini göstermek ve kendisini etrafına kanıtlamak için geliyor.” açıklamasına dayanak verdi.

“BU AÇIKLAMANIN DOĞRULUK HİSSESİ VAR”

Nur Gümüşdoğrayan, tartışma yaratan mevzu hakkında şu tabirleri kullandı: “Magazin eklerine bakan birisiyim. O işletmecinin dediği üzere bir kesim var, yalnızca imaj veriyor. Bu açıklamanın doğruluk hissesi var.

Geriye kalanlar da toplumsal medyadan daima paylaşım yapıyorlar, herkese gittiklerini gösteriyor, bence yanlışsız söylemiş.”

Sözlerini sürdüren Gümüşdoğrayan, “İnsanlar imaj vermek için Bodrum’a gitmiş olsalar bile bunun tatil fiyatlarının yükselmesinin bir nedeni olmaması gerekiyor” dedi.

NUR GÜMÜŞDOĞRAYAN KİMDİR?

1985 İstanbul doğumlu Işık Gümüşdoğrayan, 2004 yılında katıldığı Türkiye hoşluk yarışında birinci oldu ve Çin’in Hainan adasındaki Miss World hoşluk yarışında Türkiye’yi temsil etti. Katıldığı yarışlardan sonra ise modellik mesleğine başladı.

Yıldırım Mayruk’un da ortalarında bulunduğu ünlü modacıların defilelerinde yer alan Parıltı Gümüşdoğrayan, 2011 yılında yapılan “İstanbul Fashion Week” haftasında Işık Gümüşdoğrayan, 4 günde 10 defileye çıktı.Bir devir Show TV ekranında yayınlanan Ben Burdan Atlarım isimli yarışa katılan Parıltı Gümüşdoğrayan, Günay Musayeva, Atilla Taş, Leyla Bilginel üzere ünlülerin de ortalarında bulunduğu isimlerle yarışmıştır.

2014 tarihinde iş adamı Sarp İbrahimoğlu ile hayatını birleştirip Yaman ve Leyla isminde iki çocuk sahibi oldu.

Snob Magazin / Magazin
Prev Post

KIRIKKALE – “Kilit kavşak” Kırıkkale’de trafik yoğunluğu yaşanıyor

Next Post

Tatil Pozlarını Paylaşmaya Devam Ediyor! Su İçindeki Pozları…

post-bars

Leave a Comment