Back To Top

5 Ağustos 2022

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı Herkesin İçinde Arbede Etti Argümanı

By
  • 0

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile barıştığı konuşulan Şeyma Subaşı, Bodrum’da görüntülenmişti. Şeyma Subaşı, geçtiğimiz mart ayında Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den ayrıldığını duyurmuştu. Daha evvel de ayrılıp barışan çiftten Subaşı, “Her münasebette olabileceği üzere biz de yaşadığımız uyuşmazlıklar sonucu ilgimizi sürdüremeyeceğimize karar verip, hürmet çerçevesinde yollarımızı ayırdık.” açıklamasını yapmıştı.

Ancak çiftin tekrar barıştığı hatta Paris’te tatil yaptığına ait haberler basına yansıdı. Alsaloussi ile Subaşı‘nın kızı Melisa’ya ilişkin olduğu ileri sürülen birtakım fotoğraflar da toplumsal medyada paylaşıldı.

Çıkan argümanlar karşısında suskunluğunu koruyan Şeyma Subaşı, evvelki gün arkadaşlarıyla Bodrum’da görüntülendi. Dostlarıyla tekne cinsine çıkan Subaşı, Cennet Koyu’nda objektiflere takıldı. Subaşı‘nın yanında Alsaloussi’nin olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz yıl Instagram hesabından kızı Melisa ile fotoğraflarını paylaşan Şeyma Subaşı, “Melisa Miami’de doğdu. O vakit neden Melisa, Miami’de annesiyle bir arada yaşamasın” demişti. Paylaşımıyla kısa müddette gündem olan Subaşı, bir görüntü yayınlayarak “Her evladın yeri annesinin yanıdır” sözlerini kullanmıştı. Subaşı kararı tek başına verememekten yakınmıştı.

Subaşı’nın bu açıklaması eski eşi Acun Ilıcalı ile sorun yaşadığı tezlerini beraberinde getirdi. Subaşı daha sonra yeni bir açıklama yaparak şunları söylemişti: “Her evladın yeri annesinin yanıdır. Seçimlerinden ötürü ilişkin olduğu yerde yaşıyorsa anne, kızı da yanında yaşamalıdır. Olayların derinine inince bir kaç saat daha anlatmak gerekir, gerek yok. Melisa bence de benim yanıma gelmeli. Miami’de burada okula gidebilir. Kızımı olumlu ve keyifli büyütebilirim. Ben burada aile kurmayı tercih ediyorsam benim kızım da benim yanımda olmalı, benimle yaşamalı.”

BU SEFER HERKESİN İÇİNDE TARTIŞTILAR

Muğla’nın tatil gözdesi Bodrum’da ünlülerin uğrak yeri olan ve her yaz hesaplarıyla olay olan Maçakızı’nda Subaşı ve Acun Ilıcalı buluştu.

İddiaya nazaran Ilıcalı ve Subaşı herkesin içinde Melisa’nın velayeti ve nafaka bahislerinde tartıştı. Subaşı’nın, Ilıcalı’ya sesini yükselttiği öne sürüldü. Yaşananların akabinde Ilıcalı yeri terk etti.

Subaşı, kendisine Instagram üzerinden ulaşan muhabirlerin “kavga” ile ilgili sorularını karşılıksız bıraktı.

Ilıcalı ve Subaşı cephelerinden şimdi bir açıklama yapılmadı.

Snob Magazin / Magazin
Prev Post

Münih’te vefat tehdidi alan Lewandowski Barcelona vilayet anlaştı! 50 milyon…

Next Post

Karabük’te devrilen tırın şoförü yaralandı

post-bars

Leave a Comment