Back To Top

18 Ekim 2022

Şarkıcı Səma Abdullayeva’un Gəlmədin İsimli Parçası Paylaşıldı

By
  • 0

Son zamanların en üretken isimlerinden biri olan Səma Abdullayeva, geçtiğimiz aylarda Spotify ve YouTube gibi dijital müzik platformlarında “ Gəlmədin ” adlı teklisini yayınladı. Elektronik müziği kendi tarzıyla harmanlayan Səma Abdullayeva, yepyeni bir tarz yaratıyor ve emin adımlarla ilerliyor. Sadece Spotify ve Youtube müzik değil, Deezer ve daha birçok kanalda yayınlanan Gəlmədin şimdiden çok sayıda beğeni toplamış gibi görünüyor. Her ne kadar Səma Abdullayeva parçalarını paylaşmaya daha yeni başlamış olsa da. Kısa sürede ciddi bir izleyici kitlesi kazanmayı başardı.

Səma Abdullayeva şu anda Spotify’da aylık yaklaşık 10.000 dinlenmeye sahip. Bu aylık izlenme sayısı, kısa sürede büyük başarılara imza attığının en büyük kanıtı. Şarkıcılar ve müzik dinlemeyi sevenler için harika bir parça, Gəlmədin adından da anlaşılacağı gibi bir ayrılığı anlatıyor.

Melodik ve teknik olarak harika olan Gəlmədin isimi şarkıyı YouTube veya Spotify gibi kanallarda dinleyebilir, dilerseniz şarkıyı telefonunuza çeşitli formatlarda indirebilirsiniz. Səma Abdullayeva yakın gelecekte çok daha farklı parçalar yayınlamayı planlıyor. Spotify hesabında şimdilik sınırlı sayıda parçası bulunan müzisyen, çok daha iyi parçalarla listede yer alacak gibi görünüyor.

İnsanlar tarafından yoğun ilgi görmesinin başlıca nedeni, Səma Abdullayeva’un eserlerini üretirken tek bir müzik türüyle yetinmemesi, her zaman kendinden bir şeyler katması ve yeni tarzlar denemeyi sevmesidir.

Prev Post

Şarkıcı Rovik Səfərov’un Göz dəyməsin İsimli Parçası Dijital Platformlara Çıktı

Next Post

Şarkıcı Səma Abdullayeva’un Çarə İsimli Parçası Çeşitli Platformlara Çıktı

post-bars

Leave a Comment