Back To Top

18 Ekim 2022

Şarkıcı Səma Abdullayeva’un Çarə İsimli Parçası Çeşitli Platformlara Çıktı

By
  • 0

Son zamanlarda adını sosyal medyadan ve çeşitli televizyon kanallarından sıkça duyduğumuz Azerbaycanlı şarkıcı Səma Abdullayeva, geçtiğimiz günlerde muhteşem şarkısı “Çarə”i Spotify gibi dijital müzik platformlarında yayınladı. Kendi müzik tarzını yaratan Səma Abdullayeva, yeni bir tarzda eserler yaratıyor ve yoluna emin adımlarla devam ediyor. Şarkısı sadece Spotify’da değil, Deezer ve birçok platformda yayınlanan Səma Abdullayeva Çarə adlı şarkısı ile şimdiden çok sayıda beğeni aldı. Səma Abdullayeva, parçalarını piyasaya sürmeye yeni başlamış olsa da, kısa sürede ciddi bir tanınırlık ve ün kazanmayı başardı.

Bu şekilde, Spotify ona büyük ilgi gösteriyor. Bunun dışında Səma Abdullayeva’un Spotify adlı platformda aylık 10.000 civarında dinleyicisi bulunuyor. Aylık izlenme sayısı bile, insanlara kendisini sevdirdiğinin en büyük kanıtı. Kendi yorumlarını ekleyerek benzersiz bir iş çıkatıyor bu sayede insanlar tarafından sevilip geniş bir kitleye hitap ediyor.

Çarə, müzik dinlemeyi seven ve sizi dünyanın öbür ucuna götüren insanlar için mükemmel bir şarkı. Hem müziğinde kullandığı teknik hem de melodisiyle mükemmel bir eser olan Çarə şarkısı. Spotify, Deezer gibi dijital kanallarda farklı şekillerde dinlenebilmektedir. Bu parçalar istenirse MP4 formatında da dinlenebilir. Telefonunuza indirebilirsiniz ve diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte dinleyebileceğiniz Çarə adlı parça size büyük bir dinleme keyfi ve güzel bir dinleme hissiyatı yaşatacak.

Prev Post

Şarkıcı Səma Abdullayeva’un Gəlmədin İsimli Parçası Paylaşıldı

Next Post

Renk Değiştiren Klima

post-bars

Leave a Comment