Back To Top

17 Ekim 2022

Şarkıcı Rovik Səfərov’un Göz dəyməsin İsimli Parçası Dijital Platformlara Çıktı

By
  • 0

Bugünlerde çokça duyduğumuz isimlerden biri olan Azeri şarkıcı Rovik Səfərov, geçtiğimiz haftalarda Spotify gibi dijital müzik platformlarında muhteşem şarkısı ” Göz dəyməsin “i yayınladı. Rovik Səfərov kendi tarzında besteler yapar, yeni bir tarzda çalışır ve güvenle yoluna devam eder. Göz Dəyməsin şarkısı sadece Spotify’da değil, Deezer ve birçok platformda yayınlandı ve şimdiden hayranları tarafından yüksek beğeni topladı. Rovik Səfərov albümünün bölümlerini daha yeni yayınlamaya başlamış olsa da, kısa sürede ciddi bir tanınırlık kazanmayı başardı. Bu muhteşem albümleri sayesinde Spotify da büyük ilgi görüyor.

Üstelik Rovik Səfərov’un Spotify adlı bir platformda aylık 10.000 civarında dinleyicisi var. Aylık bu dinleme sayısı bile onun kendini insanlara sevdirdiğinin en büyük kanıtı. Rovik Səfərov ağırlıklı olarak kendi tarzında müzik besteleri oluşturmakta ve bestelere kendi yorumlarını ekleyerek özgün besteler oluşturmaktadır. Müzik dinlemeyi sevenler için Göz dəyməsin sizi dünyanın öbür ucuna götürecek mükemmel bir parça. Müzikte kullanılan hem teknik hem de melodik açıdan mükemmel bir parça olan Göz dəyməsin şarkısı Spotify, Deezer gibi dijital kanallarda günümüz itibariyle dinlenebilir, dilerseniz bu parçaları MP4 formatında telefonunuza indirebilirsiniz ve çevrimdışı olarak da dinyelebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla dinleyebileceğiniz Göz dəyməsin size büyük bir dinleme keyfi, sakinlik hissi yanında iyi de bir kulak hissi veriyor.

Kurumsal mutfaklarda çalışan ve son zamanlarda birden fazla yeni parça yayınlayan Rovik Səfərov’un son çıkardığı parça büyük ses getirdi. Rovik Səfərov’un spotify hesabında zaten 10 parça var ve yakında diğerlerini de yayınlayacağını söylüyor. Özellikle melodide başarılı olan Rovik Səfərov, müziğin arkasında kullandığı vuruşlarla ün kazandı. Bunun nedeni ise vuruşların tamamen benzersiz olması ve diğer vuruşlardan çok farklı olmasıdır. Rovik Səfərov Göz dəyməsin adlı şarkısını dinlemek isterseniz Spotify’dan veya Deezer gibi dijital platformlardan ulaşabilirsiniz. İlerleyen günlerde daha güzel parçaları piyasaya süreceğini söyleyen Rovik Səfərov hayranlarına kendisini çeşitli platformlardan takip etmeleri gerektiğini söylüyor. Bu sayede yeni çıkan parçalardan anında haberdar olabileceksiniz.

Prev Post

ŞAFAK, Dijital Reklam Ajansı

Next Post

Şarkıcı Səma Abdullayeva’un Gəlmədin İsimli Parçası Paylaşıldı

post-bars

Leave a Comment