Back To Top

26 Temmuz 2022

PUBG’nin yeni haritası Deston ile gelen yenilikler neler?

By
  • 0

Steam‘in tüm vakitlerin en çok oynanan oyunu PUBG Battlegrounds’ın 8×8 km’lik büyüklüğündeki yeni haritası Deston, yüksek binalar ortasında sular altında kalmış bir kenti ele almaktadır. Yeni araç, yeni silah, yeni özellikler ve daha fazlasını oyunculara sunan Deston haritasındaki yenilikler neler? İşte detaylar…

PUBG DESTON HARİTASI

Üst tarafı bataklıkla kaplı ve yeni araç hoverboard yerini aldı. Haritanın sol kısmı biraz daha dağlık bir bölge olurken Deston’un sağı ise yüksek binalarla doludur.

DESTON’UN MERKEZİ RİPTON

Yeni harita Deston’un merkezi Ripton, gökdelenlerle dolu ve gökdelenlerin üstüne halatlarla çıkabileceğiniz riskli bir bölgedir. Ripton’da gezinirken zirvelere dikkat etmeyi unutmayın.

BATAKLIK

Ağaçlar, çimenler ve su kıyısına inşa edilmiş meskenler ortasında seyahate çıkabilir ve diz uzunluğuna gelen sular içinde düşmanlarınıza pusular kurabilirsiniz.

BAZ İSTASYONLARI

Deston’un belli bölgelerinde bulunan yüksek baz istasyonunun en zirvesine halatlar sayesinde tırmanarak oyunun başında size verdiği ekstra paraşüt ile yüksekten atlayarak öbür bölgelere uçabilirsiniz.

DRONE İLE ERİŞİLEBİLEN ALANLAR

Deston’un yeniliklerinden biri ise yüksek binaların orta katlarında yer alan yalnızca drone ile ulaşabileceğiniz bölgeler bulunuyor. Drone’un bir kapasitelik loot yapma özelliği sayesinde bilinmeyen bölgelerden hoş eşyalar bulabilirsiniz.

GÜVENLİK ANAHTARI VE GÜVENLİK KAPILARI

PUBG Battlegrounds’ın yeni haritası Deston ile eklenen yeni güvenlik anahtarı sayesinde zımnî güvenlik kapılarını açabilirsiniz. Kapıların arkasında ise üç düzey teçhizat ve drop silahları bulunmaktadır.

BENZİNLİK

Aracınızı artık yerde bulduğunuz akaryakıt bidonları ile değil akaryakıt istasyonları sayesinde de akaryakıtını fulleyebilirsiniz. Deston’un makul yerlerinde bulunan akaryakıt istasyonlarından aracınıza akaryakıt alabilir yahut akaryakıt istasyonunu patlatabilirsiniz.

YENİ SİLAH: 012

Dünyanın en süratli pompalısı O12 ile düşmanlarınızı 300 metreye kadar saniyeler içerisinde öldürebilirsiniz. 12 Gauge Ağır Cephane kullanan 012 pompalı yalnızca Deston haritasında bulunmaktadır.

BATAKLIK TEKNESİ

Hem karada hem de suda süratli bir halde ilerlemeye gereksiniminiz varsa bataklık teknesi işinizi görecektir. Sude bir o kadar süratli gitmesine rağmen karada suratı yarıya inmektedir ve şimdiden uyaralım ki denetimi biraz sıkıntı.

Prev Post

15 Temmuz’da Borsa açık mı? 15 Temmuz’da Borsa İstanbul açık…

Next Post

Sıcaktan kaçan soluğu denizde aldı

post-bars

Leave a Comment