Back To Top

30 Temmuz 2022

O kara gece yaşanalı 6 yıl oldu! Muhteşem Lig devleri 15 Temmuz’u unutmadı

By
  • 0

15 Temmuz darbe teşebbüsünün üzerinden 6 yıl geçti. Harika Lig devleri, milletimizin destan yazdığı 15 Temmuz günü için paylaşım yapmayı unutmadı.

SÜPER LİG DEVLERİNDEN 15 TEMMUZ PAYLAŞIMLARI

Galatasaray yaptığı paylaşımda, “15 Temmuz 2016’daki hain darbe teşebbüsüne karşı, vatanımızın birlik ve beraberliğini korumak ismine canlarını feda eden şehitlerimizi bir defa daha rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz” sözlerini kullandı.

Fenerbahçe Kulübü ise, “Demokrasimiz amaç alınarak, ulusal birliğimizi bozmak isteyenlerin hain darbe teşebbüsünün yerle yeksan olduğu bu kara günde, vatanımız için canını ortaya koyan şehitlerimizi rahmetle anıyor; gazilerimize minnetlerimizi sunuyoruz” dedi.

Beşiktaş‘ta bu destansı günü unutmayarak, “15 Temmuz Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü’nde, hain darbe teşebbüsüne karşı dimdik duran milletimize şükranlarımızı sunar, şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, gazilerimize şifalar dileriz” tabirlerini kullandı.

Son şampiyon Trabzonspor ise yaptığı paylaşımda, “15 Temmuz hain darbe teşebbüsünü canı değerine engelleyen tüm kahramanlarımızı Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü’nde hürmet ve minnetle anıyoruz” dedi.

Prev Post

Emine Erdoğan’dan 15 Temmuz paylaşımı: Her vatandaşımız tek yürek dirilişin…

Next Post

Zonguldak’ta kütükler ortasına sıkışan 5 yavru köpek kurtarıldı

post-bars

Leave a Comment