Back To Top

22 Temmuz 2022

Nazilli’de 7’den 70’e herkes bayramda lunaparka akın etti

By
  • 0

Aydın‘ın Nazilli ilçesinde Kurban Bayramı’nın cümbüş adresi Sümerpark alanı oldu. İlçenin en büyük yeşil alanına sahip parkta bulunan hayvanat bahçesi, piknik alanları ve bilhassa de herkesin tercih ettiği Lunapark bayramda doldu taştı.

Kurban Bayramı tatilini fırsat bilen Nazilli ve etraf halkı ilçenin en büyük yeşil alanına sahip Sümerpark’a akın etti. 7’den yetmişe herkesin uğrak yeri haline gelen Sümerpark’ta 25 yıldır hizmet veren Lunapark sabah erken saatlerden gece geç saatlere kadar ilçe halkına hizmet verdi. Tırtıldan gondola, çarpışan otomobilden atlı karıncaya kadar 20’ye yakın cümbüş ekipmanlarında gün uzunluğu vakitlerini geçiren çocuklar ve vatandaşlar, epey ekonomik fiyatlarla cümbüşün tadını doyasıya çıkardılar.

3 jenerasyondur lunapark işletmeciliği

Vatandaşlardan parka davet

Parka gelen vatandaşlar ve çocuklar çok eğlendiklerini tabir ederek bayram boyunca çok güzle bir tatil geçirdiklerini, lunapark sayesinde hem kendilerinin hem de çocuklarının doyasıya eğlendiğini söz ederek herkesi Sümerpark’a davet ettiler. Sümerpark’ın çam ve öbür endemik ağaçlarla kaplı çok sayıda süs havuzu ile donatılmış yemyeşil alanları ile gece ve gündüz herkesi kendisine çekmeye devam ediyor. – AYDIN

İhlas Haber Ajansı / Lokal
Prev Post

Sigara izmariti ormanı yaktı

Next Post

Son Dakika! KYK kredisi faizleri silinecek mi? Bakan Kasapoğlu “Çalışma…

post-bars

Leave a Comment