Back To Top

12 Temmuz 2022

Marmaris Belediye Lideri Oktay, Merkeze Uzak Mahallelerdeki Yurttaşları Ziyaret Etti

By
  • 0

Marmaris Belediye Lideri Mehmet Oktay, bugün merkeze uzak mahalleleri gezerek yurttaşlarla bir ortaya geldi.

Arife gününden itibaren esnaf, kıraathane ve dernek ziyaretleri yapan Oktay, bayramın ikinci gününde de merkeze uzak mahalleleri ziyaret etti. Turunç, Bayır, Taşlıca, Söğüt, Bozburun, Selimiye, Turgut, Orhaniye ve Hisarönü Mahallelerini ziyaret eden Lider Oktay’a, CHP İlçe Lideri Zekican Balcı ve Meclis üyeleri eşlik etti.

Oktay, köy kıraathanelerinde yurttaşlarla sohbet etti. Söğüt‘te, Söğüt Köyü Derneği tarafından düzenlenen klasik bayramlaşma aktifliğine katılan Oktay, “Neşeyle geçireceğimiz, daima bir arada güleceğimiz, sevinçleri paylaşacağımız kaç bayramlar diliyorum” dedi. Oktay, Bozburun, Selimiye ve Hisarönü üzere turistik mahallelerde, mahalle sakinleri ve esnafın yanı sıra tatil için bölgeye gelen yurttaşlarla da görüştü.

Bayramların birlik, beraberlik ve dayanışma hislerinin yaşandığı en özel günler olduğunu belirten Oktay, “Bayramda halkımızla buluşmanın, birlik ve beraberliğin memnunluğunu yaşıyoruz. Esnafımızı, mahalle sakinlerimizi ve konuklarımızı ziyaret ederek hem bayramlarını kutluyor hem de sohbet ediyoruz. Bayramı tam da olması gerektiği üzere birlik ve beraberlik içinde ağız tadıyla kutluyoruz. Bizi konuk eden halkımıza teşekkürlerimi sunuyor, daima birlikte daha birçok hoş bayramlar diliyorum” diye konuştu.

ANKA / Mahallî
Prev Post

Transferi yasağı bulunan Altay’da gibisi az görülür hamle! Jübile yapan…

Next Post

Ölüdeniz yolunda trafik tıkandı, plajlar doldu

post-bars

Leave a Comment