Back To Top

14 Temmuz 2022

Lider önlüğü taktı, işçisine ekmek ortası kavurma ikram etti

By
  • 0

Kayseri Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, işçi ile düzenlenen bayramlaşma merasiminde önlük takarak, çalışanlara ekmek ortası kavurma ikram etti. Lider Çolakbayrakdar, “Yaratılmışların en erdemlisi olan insan için çalışıyoruz” dedi.

Kocasinan Belediyesi Atölyesi’nde düzenlenen merasime, Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Lideri Serhat Çelik ve emekçiler katıldı. Merasimin açılış konuşmasını yapan Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Lideri Serhat Çelik, “Belediyenin kendi şirketinde, kendi iştirakinde, kendi takımında istihdam edilmenin gururunu ve haklı memnunluğunu yaşıyoruz. Ramazan bayramı öncesinde ikramiyelerimizi ve toplumsal haklarımızı aldık. Ayın 5’i itibariyle de artırım oranı açıklanmıştı. Bununla birlikte de bizler mutlu ve memnun olduk. Allah, açıklanan oranı ailelerimizle birlikte hanelerimizde harcamayı nasip etsin. Sizler nitekim fedakarlık yapıyorsunuz. Ramazan ve Kurban Bayramı’nda olsun, kent dışından gelen konuklarımızın gıpta ile baktığı ve nitekim gurur duyduğumuz ortamlar oluştu. Bilhassa Kocasinan Belediyemizin kurban kesim alanındaki memnunluk bizleri ziyadesiyle memnun etti. Bunlar sizlerin eseri” dedi.

“Yaratılmışların en erdemlisi olan insan için çalışıyoruz”

Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar ise “Güzel bir Kurban Bayramını daha kurban hizmeti noktasında tamamladık. Belediyemizin artık klâsik hale gelen kurban kesim hizmetini kazasız belasız tamamladık ve hemşerilerimize kurban ibadetini ibadet şuuru içerisinde yapabilmek nasip oldu. Bu noktada emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Belediyecilik bu türlü bir şey. Belediye hizmetleri ve vatandaşa hizmet üretmek bu türlü bir şey. Bayramı olmaz, seyranı olmaz. Herkes tatil yapabilir lakin bizlerin tatil yapma üzere bir lüksü asla olamaz. Biz beşerler için çalışıyoruz. Yaratılmışların en onurlusu olan insan için çalışıyoruz. Bu şuurla hareket ediyoruz. Yaptığımız hizmetlerin karşılığında bu hizmeti alan insandır diyoruz. Allah’ın yaratmış olduğu en erdemli varlık olan beşere hizmet etmiş olmanın verdiği huzuru ve memnunluğu yaşıyoruz. Bu türlü olunca da gecesi, gündüzü, akşamı, sabahı yok. Bayram tatilleri, resmi tatiller üzere bu türlü bir süreç yok. Biz her daim insanın olduğu her yerde çalışmak durumundayız” sözlerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar daha sonra önlüğü giyerek, işçisine ekmek ortası kavurma ikram etti. – KAYSERİ

İhlas Haber Ajansı / Siyaset
Prev Post

Kayalıklara çarpan tekne iş insanı ve eşine mezar oldu! Küçük…

Next Post

Di Maria’dan sonra Juventus’tan bir bomba daha! Paul Pogba geri…

post-bars

Leave a Comment