Back To Top

16 Temmuz 2022

Kuşadası’nda bayramda cümbüş tavan yaptı

By
  • 0

9 Günlük bayram tatili fırsat bilen yerli ve yabancı turistler plaj ve su parklarını doldururken geceleri de cümbüş yerlerini doldurdu.

9 günlük Kurban Bayramı tatilinde Kuşadası‘nda konaklama turizminde yüzde 90 doluluk oranı yakalanması, en çok cümbüş kesimine yaradı. Bayramın birinci gününden itibaren Plaj ve su parklarını dolduran turistler geceleri de Kuşadası‘nın beğenilen cümbüş yerleri doldurdu.

Tatil için Kuşadası‘nı tercih edenlerin büyük bir kısmı, Kuşadası‘nın cümbüş yerleriyle ünlü Barlar Sokağı, Setur Marina AVM, Kaleiçi’ndeki çok sayı da ki bar, disko ile civar vilayet ve ilçelerden eğlenmeye gelenlerle dolup taştı.

Özellikle Setur Marina AVM, Kaleiçi ve Barlar Sokağı’nda tüm cümbüş yerleri tıklım tıklım dolarken, Kuşadası‘nın dünyaca ünlü barlar sokağındaki dikkat alımlı yoğunluk yaşandı. Tatilcilerin bir kısmı canlı müzik yapan barları tercih ederken, cümbüş hudut tanımadı. Tatil için Kuşadası‘nı tercih eden Nuray Göze, “İzmir’den geldim, Kuşadası her geldiğim de bir öteki hoş buluyorum, bu sene daha fazla kalabalık geldi herkesin Bayramını kutluyorum” dedi. – AYDIN

İhlas Haber Ajansı / Mahallî
Prev Post

Yargıtay’dan emsal karar: Babasına ilişkin hesapta süreç yapan bankacıya kıdem…

Next Post

Lider Ali Koç ve idareye kırgınım diyen Ozan Tufan perde…

post-bars

Leave a Comment