Back To Top

7 Ağustos 2022

Köksal Baba dünya futbol gündeminde! Yıldız futbolcuya benzetip, espriyi patlattılar

By
  • 0

Trabzon‘da sonlu halleriyle çektiği görüntülerle kısa mühlet içerisinde Türkiye’nin sevgilisi haline gelen Köksal Baba, İngiliz futbol gündemine de girmeyi başardı. Gelecek dönem Erik deri Hag idaresiyle Premier Lig’de tepe gayretinin içerisinde yer almak isteyen Manchester United, transfer çalışmalarına devam ediyor. Savunma bölgesine destek yapmak isteyen Kırmızı Şeytanlar, Ajax forması giyen Lisandro Martinez’in transferinde büyük etaba kaydetti.

TARAFTARLAR HEYECANLANDI

Yıldız futbolcunun transfer görüşmelerinin muvaffakiyetle devam etmesi üzerine Manchester United taraftarları da heyecanlandı. İngiltere’de futbol konusunda yaptığı esprili paylaşımlarla bilinen bir spor sayfası tarafından paylaşılan gönderi ise kısa müddette gündem oldu.

KÖKSAL BABA’YI PAYLAŞTILAR

Futbol sayfası, Türkiye’de geniş bir kesim tarafından tanınan toplumsal medya fenomeni Köksal Baba’nın siyah lüks araçtan indiği anları, “Lisandro Martinez, sıhhat denetimlerini tamamlamak ismine Manchester’a geldi” diye paylaştı. 3 milyon izlenen görüntüye İngiliz taraftarlardan da çok sayıda yorum gelirken, görüntü Köksal Baba tarafından da paylaşıldı.

Prev Post

Tunceli’de sıcaklık 40 dereceyi buldu; halk Munzur ve Pülümür çaylarında…

Next Post

Pençe- Kilit Operasyonu’ndan yürek yakan haber! Kahraman Mehmetçik Selahattin Taşkın…

post-bars

Leave a Comment