Back To Top

7 Ağustos 2022

Kids Fest’te Gündüz Çocuklar Akşam Aileler Doyasıya Eğlendi

By
  • 0

CEM YILMAZ ZEKASI İLE GİRDİĞİ ORTAMI BÜYÜLÜYOR

Erşan Kuneri dizisinde kelam ve müziği Cem Yılmaz‘a ilişkin olan Doyamadım müziğini coverlayan Sakiler, “Cem abi, ‘Erşan’da 4-5 tane müziklerim var bir adedinde Sakiler’in cover yapmasını çok isterim diyerek’ bizi aradı. Sonra ona konuk olduk. Klibi de onun meskeninde stüdyoda çektik. Reaksiyonlar inanılmaz hoş. Her şeyi bir kenara bırakın Cem Yılmaz ile bir anımız olması bizim için büyük bir onur ve gururdur. Harikaydı onla çalışmak. Zekası ile girdiği ortamı büyülüyor. Onu tanıdığımız için çok memnunuz. Onunla birebir ortamda bulunmaktan ötürü kendimizi şanslı hissediyoruz. Müziğe çok meraklı. İnanılmaz bir müzik bilgisi var. Kimsede olmayan enstrümanlara sahip” diye konuştu.

Bu projenin devamı gelir mi sorusuna ise Sakiler, “Bir dizisinde tahminen devamı olur. Lakin oyunculuğumuzu beğenmedi. Bunlar çok uygun müzisyenler lakin oyunculukları zayıf dedi” diyerek espriyle karşılık verdi.

GRUPLAR DAĞILMAK İÇİNDİR

Türkiye’de kurulan kümelerin uzun soluklu olmaması konusunda ise Sakiler, “Gruplar dağılmak içindir MFÖ haricinde. Fakat biz uzun yıllar seyircilerimize hoş müzikler söyleyip sahne yapmak istiyoruz” diyerek hislerini lisana getirdiler.

Dünyadan Uzak, Canıma Minnet, İsmimiz Ayyaş, Selamı Var, Aşığın Bahtı, Doyamadım, Ölürüm Hasretinle üzere birçok parçayı seslendiren ünlü küme, gecenin finalinde sahneden alkışlar eşliğinde indi.

Snob Magazin / Magazin
Prev Post

Şarampole uçan kamyon alev aldı! Şoförün cansız vücudu, yangın söndükten…

Next Post

İklim değişikliği turizmi tehdit ediyor

post-bars

Leave a Comment