Back To Top

14 Temmuz 2022

“Kenetlenin” diyen Ali Koç kürsüden Fenerbahçe taraftarına seslendi: Jorge Jesus’u istifa ettirdiler

By
  • 0

Jorge Jesus idaresinde yeni dönem hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de lider Ali Koç, sarı-lacivertlilerin klasik bayramlaşma merasiminde değerli açıklamalar yaptı. Toplumsal medyada sarı-lacivertliler aleyhine aslı olmayan haberler veren hesaplara karşı taraftarı uyaran Koç, TFF’nin yeni idaresini de kıymetlendirdi.

“BUNLARA KAPILAN TARAFTARLARIMIZ OLUYOR”

Sosyal medyadaki kimi hesaplara karşı taraftarı uyaran Ali Koç, “Türkiye’ye dünya çapında en düzgün hocalardan birini getirdik. Fakat bir hoca gelecek ve her şey tozpembe olacak diye bir şey yok. Jorge Jesus ile memnun sona ulaşacağımıza inanıyorum. İnişler ve çıkışlar olacaktır. Dünyada her maçını kazanan yok. Engebeli yollarda her zamankinden çok kenetlenin ve dayanak verin. Hesaba dönem sonu bakacağız. Daha Bismillah demeden, toplumsal medyada malum hesaplar çalışmaya başladı. Birkaç gün evvel Jorge Jesus’u istifa ettirdiler. Bunlar beni ve idaremiz etkilemez. Bunlara kapılan taraftarlarımız oluyor. Kenetlenin, bu tribünler Fenerbahçe’yi şampiyonluğa götürecek.” sözlerini kullandı.

Ali Koç’un açıklamalarından satır başları şöyle:

“TFF’NİN ATTIĞI ADIMLAR ÇOK ÖNEMLİ”

TFF Lideri Mehmet Büyükekşi ve grubuna muvaffakiyetler. Konseylerle ilgili değerlendirmemi 30 Temmuz’da yapacağım. Şu an inceleme sürecindeyiz. Mehmet Büyükekşi ve idaresinin attığı adımlar çok değerli hatta kimileri ihtilal niteliğinde. Şeffaflık, adil rekabet… Çok kısa müddette, çok kıymetli adımlar atıldı. Yni TFF’ye elimizden gelen yardımcı yapacağız. İdare Şurası olarak onlar adil, şeffaf bir yapı istiyor. Bunu bir senede toparlamak kolay değil. Eski alışkanlıkları görürsek, reaksiyonumuzu koyarız. Peşinen bunu yapmak yanlış. 3-4 haftada alınan kararlar, istediğimiz şeyler. Hedeflerini samimi buluyorum, umarım gerçekleştirirler. Umarım yanlışsız adımları atarlar.

“İNŞALLAH FEERBAHÇE, TURKİYE CUMHURİYETİ’NİN 100. YILINDA ŞAMPİYON OLUR”

Sarı-lacivert başarılarla dolu birçok bayramlar diliyorum. 30 Temmuz’da Yüksek Divan Şurası’nda genel bir kıymetlendirme yapacağız. Akdeniz Oyunları’nda 108 madalya aldık, 27 madalya Fenerbahçeli sportmenler tarafından ülkemize kazandırıldı. Tüm madalya alanları tebrik ederim. Sıkıntı bir seneyi geride bırakıyoruz. Akdeniz Oyunları’ndaki muvaffakiyet… Futbol Ekibi istediğimiz yerde ligi bitiremedi. Lakin İsmail Kartal idaresindeki performans, sonuçlar, tribünlerin kenetlenmesi, aslında bize ilerisi için ışık veriyor. Gerisinden Erkek Basketbol Kadrosu’nun şampiyonluğu, sonra Tekerlekli Basketbol Kadrosu’nun şampiyonluğu… Bu muvaffakiyetlerin, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılındaki muvaffakiyetlerin habercisi olmasını umut ediyorum. İnşallah Fenerbahçe, bu hoş ülkenin 100. yılında şampiyon olur.

“YOĞUN BAKIMLAR DOLMAYA BAŞLADI”

Tekrar maske taktık. Kovid olayları artmaya başladı. Ağır bakımlar dolmaya başladı. Atletler nezdinde de tedbirlerimi arttırdık. Eskisi üzere biraz dikkatli olalım. Allah korusun, bir dalga ile tribünler tekrar boşalmasın. Her şeyden evvel sıhhat.”

Prev Post

Şanghay’da hava sıcaklığı 40 dereceyi aştı! Kentte kırmızı alarm verildi

Next Post

27 yıllık acı dinmiyor! Srebrenitsa’da kimliği tespit edilen 50 kişi…

post-bars

Leave a Comment