Back To Top

14 Temmuz 2022

Kayalıklara çarpan tekne iş insanı ve eşine mezar oldu! Küçük kızları, 150 metre yüzerek kurtulmuş

By
  • 0

Dün saat 22.00 sıralarında Torba Mahallesi Kaynar mevkinde oteller bölgesinde inşaat ve akaryakıt bölümünde faaliyet gösteren holdingin idare konseyi lideri olanı Ankaralı iş insanı Ünal Pala’nın kullandığı, içinde eşi Evrim Pala ve çocukları Mina Pala’nın da bulunduğu hız teknesi, Kaynar mevki açıklarında kayalıklara çarptı.

ANNE BABA ÖLDÜ, KIZLARI YARALI KURTULDU

Çarpmanın tesiriyle savrulan teknede Pala çifti ağır yaralanırken, Mina ise savrularak denize düştü. Etraftakilerin yardımıyla Mina sudan çıkarıldı. İhbar üzerine bölgeye sıhhat, polis ve Kıyı Güvenlik Komutanlığı’na bağlı gruplar sevk edildi. Sıhhat takımlarının yaptığı denetimde Ünal ve Evrim Pala çiftinin ömrünü yitirdiğini belirlendi. Kazada yaralanan Mina Pala ise birinci müdahalenin akabinde ilçedeki bir özel hastaneye kaldırıldı. Sıhhat durumu düzgün olan Mina Pala, tedavisinin akabinde taburcu edildi. Savcının incelemesinin akabinde Pala çiftinin cansız vücutları ise Bodrum Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

150 METRE YÜZMÜŞ

Kazanın Pala çiftinin kızları Mina ile hız teknesiyle açıkta demirli olan yatlarına dönerken meydana geldiği öğrenildi. Öte yandan, kazadan yaralı kurtulan Mina Pala’nın çarpma sırasında denize düştükten sonra yaklaşık olarak 150 metre yüzdüğü, akabinde da etraftakiler tarafından fark edilip, sudan çıkarıldığı ortaya çıktı.

Öte yandan Ünal – Evrim Pala çiftinin cenazelerinin bugün uçakla defnedilmek üzere Ankara’ya gönderileceği bildirildi.

Demirören Haber Ajansı / Fırat Akay – 3. Sayfa
Prev Post

Bakan Koca grev kararı alan tabipleri maksat gösteren imamla ilgili…

Next Post

Lider önlüğü taktı, işçisine ekmek ortası kavurma ikram etti

post-bars

Leave a Comment