Back To Top

21 Temmuz 2022

Kar maskeli 5 hırsız 15 dakikada 700 bin TL’lik soygun yaptı

By
  • 0

Geçtiğimiz sabah 07.00 sıralarında Başakşehir Ziya Gökalp Mahallesi’nde meydana gelen olayda kimlikleri şimdi belirlenemeyen kar maskeli 5 hırsız, plakası bilinmeyen bir araçla cadde üzerindeki telefoncu dükkanının önüne geldi.

HIRSIZLIK ANI KAMERADA

İş yerinin kapalı olmasını fırsat bilen hırsızlar, kapıyı zorlayarak içeri girdi. İçerideki telefon, laptop, aksesuar, şarj aleti ve otomobil anahtarı ile kapıdaki arabası çalan hırsızlar geldikleri araçla süratle olay yerinden uzaklaştı. Yaklaşık 15 dakika süren hırsızlık anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Polis, kaçan hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

ARACI DÜKKANIN ÖNÜNE YANAŞTIRDILAR

Görüntülerde, beyaz bir aracın dükkanın önüne yanaştığı, içinden inen hırsızların dükkan kapısını zorladıkları ve kapıyı açan hırsızların içeri girerek dükkanda bulunan kimi eserleri çaldıkları görünüyor.

İş yeri çalışanı Mayar Al Mouslı, “5-6 hırsız dükkana girdi. Telefonları çaldılar. Otomobil anahtarını aldılar. Otomobil dükkanın önünde duruyordu. Onu da aldılar. Dükkan içinde para, bilgisayar, telefonlar, ne varsa almışlar. Sabah 07.00’de gelip 10-15 dakika kaldılar. Bizim dükkanda 10 bin dolar ve 14 bin TL ile 400-500 bin TL civarındaki arabayı, 17 bin TL’lik telefonları ve aksesuarları, şarjları çalmışlar” dedi.

İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa
Prev Post

Son Dakika: Türkiye genelindeki işsiz sayısı mayısta 56 bin kişi…

Next Post

Binlerce Başkentlinin tercihi Yakacık Mesire Alanı

post-bars

Leave a Comment