Back To Top

17 Temmuz 2022

İstanbul’da güpegündüz adam kaçırdılar! O anlar saniye saniye kamerada

By
  • 0

Geçen pazartesi günü saat 15.00 sıralarında, Yeşilova Mahallesi D – 100 yan yolda meydana gelen olayda yolda yürüyen Erhan M.’nin yanına araba yanaştı. Arabadan inen 2 kişi, Erhan M.’yi darbetmeye başladı. Erhan M. sokak ortasında darbedilirken, zorla arabaya bindirilmeye çalışıldı.

DÜKKANLARINA BASKIN YAPILDI

Dakikalarca tekme ve yumrukların amacı olan Erhan M., arabaya bindirilerek, götürüldü. Olay üzerine Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü takımları harekete geçti. Takımlar şüphelilerin F.Ö. ve F.Ö. olduğunu tespit eden takımlar Esenyurt’ta dükkanlarına baskın düzenledi. Baskında F.Ö. ve F.Ö. gözaltına alınırken, Erhan M. kurtarıldı. Erhan M.’nin sıhhat durumunun âlâ olduğu öğrenildi.

9 BİN LİRA BORCU VARMIŞ

Araştırmada Erhan M.’nin şüphelilerden evvel 6 bin lira, sonra 3 bin lira daha olmak üzere 9 bin lira borç aldığı öğrenildi. Şüphelilerin paralarını alamadıkları için olayı gerçekleştirildikleri ortaya çıkarıldı.

SERBEST BIRAKILDI

Şüpheliler emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edildi. Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine çıkarılan şüpheliler F.Ö. ve F.Ö. isimli denetim koşuluyla özgür bırakıldı.

Demirören Haber Ajansı / 3. Sayfa
Prev Post

Kura Irmağı kıyısına kurulan “butik tatil köyü” turistleri ağırlayacak

Next Post

“Yoğun sıvı kaybı baş ağrısı ve mide bulantısına yol açıyor”…

post-bars

Leave a Comment