Back To Top

11 Temmuz 2022

İstanbul sağanak yağışa teslim oldu, “Ekrem İmamoğlu nerede?” sorusu Twitter’da gündeme oturdu

By
  • 0

İstanbul‘da tesirli olan şiddetli yağış sonrası birçok ilçede konutlar, iş yerleri ve yollar sular altında kaldı. En çok hasarın görüldüğü Esenyurt’ta İçişleri Bakanı ve İstanbul Valisi incelemelerde bulunup açıklama yaparken İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu’nun alanda gözükmemesi merak konusu oldu.

Geçtiğimiz kış İstanbul’un kar yağışına teslim olduğu akşam İngiliz Büyükelçi ile balıkçıya giden, 2019 yılında İstanbul’da tesirli olan yağış sonrasında Eminönü ve Üsküdar başta olmak üzere birçok ilçenin sel sularının altında kaldığı gün Bodrum’da tatilde olduğu ortaya çıkan İmamoğlu bu mevzularla yansıların odağında yer almıştı.

MUĞLA’DA OLDUĞU ARGÜMAN EDİLDİ

Bugünse toplumsal medyada çok sayıda İstanbullu, İmamoğlu’ndan dün akşamdan beri rastgele bir açıklama gelmemesine reaksiyon gösterdi. Kimi kullanıcılar İmamoğlu’nun Muğla’nın Fethiye ilçesinde tatilde olduğunu ileri sürdü.

“İMAMOĞLU NEREDE?” SORUSU TT OLDU

Kısa müddette İBB Lideri hakkında binlerce tweet atılırken, “Ekrem İmamoğlu nerede?” sorusu Twitter’da gündemin birinci sıralarına oturdu.

O paylaşımlardan kimileri:

Prev Post

Zonguldak’ta şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiledi

Next Post

Ağır bakıma kaldırılan Hıncal Uluç’un sıhhat durumu berbata gidiyor: Entübe…

post-bars

Leave a Comment