Back To Top

2 Ağustos 2022

Instagram Mavi Tik Fiyatları Nedir?

By
  • 0

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, belirli kriterlere sahip hesaplara mavi tik vermektedir, peki Instagram’da mavi tik nasıl alınır? Instagram’da mavi tik fiyatı nedir? Hesabınızın onaylı olmasını ister misiniz?

Instagram neredeyse her kesime hitap eden algoritması sayesinde hepimizin telefonunda yer edinen bir uygulamadır. Eşimizin dostumuzun hatta 60 yaş üstü tanıdıklarımız bile artık bu uygulamanın bir üyesi. Haliyle profilimizin içeriklerini özenle hazırlıyor ve kişisel hesapların yanı sıra markamız için de içerikler üretiyoruz. Bunların yanında birçok hesabı birbirinden ayıran mavi tik ne işe yarar, kimlere verilir ve fiyat nedir gibi soru işaretlerini kafanızdan sileceğiz.

Instagram Mavi Tik Nedir?

Birkaç sene önce sadece belirli insanlara verilmesi kararlaştırılan onaylanmış hesap etiketiydi. Günümüzde başvuru yoluyla ulaşabileceğimiz bir etikettir. Var olan hesabın kişiye, markaya ya da kuruluşa ait olduğunu diğer kullanıcılara kanıtlar. InstaShop, yani uygulama üzerinden alışveriş yapmayı sağlayan bu sistem ülkemize geldiğinden beri insanlar onaylanmış bir markadan alışveriş yapmayı daha güvenilir buluyor. Ya da içerik üreticileri tarafından baktığımızda  onaylı bir hesaba olan ilgi diğer hesaplara kıyasla çok daha fazla oluyor. Markanızın ya da içerik ürettiğiniz hesabınıza nasıl mavi tik alabileceğinizi sizlere kısaca açıklayalım.

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

       Öncelikle bu başvuruyu her hesap yapabilir ancak her ne kadar resmi bir şart listesi olmasa da belirli kriterleri karşılamıyorsanız başvurunuz iptal edilecektir. Bu kriterleri gelin birlikte inceleyelim.

  • Instagram Hizmet Şartları ve Topluluk Kurallarına uygunluk.
  • Kişisel profil ise, kendi hesabı olduğunu kanıtlamak, şirket ise şirketle bağını kanıtlamak.
  • Tanınan yada bilinen bir profil olması.
  • Sadece sosyal medya hesapları üzerinden değil, genel internet üzerinde aranan bir kişi ya da kuruluş olması.
  • Haber siteleri, televizyon programları gibi alanlar da yer almanız.
  • Bir web sayfanızın bulunması.
  • Google bilgi panelinizin veya Wikipedia sayfanızın bulunması.

Eğer belirtilen konumda olduğunuzu düşünüyorsanız, telefon uygulaması üzerinden Seçenekler ☰  >  Ayarlar  >  Hesap  >  Doğrulama Talebi Adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Instagram sizden bu talep için ücret istemeyecektir.

Instagram Mavi Tik Fiyatı Nedir?

Yukarıda belirttiğimiz gibi, Instagram onaylanmış hesap için sizden ücret talep etmemektedir. Ancak mavi tik sahibi bir hesaba sahip olma yolculuğunuzda size yardımcı olacak püf noktalar bulunmaktadır. Bu püf noktaları gerçekleştirmek istediğimizde instagram mavi tik fiyatı doğmaktadır. Öncelikle adınıza yapılmış internet haberlerinin bulunması gerekiyor. Bu haberleri bionluk gibi platformlar üzerinden freelancerlara yaptırabiliyorsunuz.

Eğer siz de internet üzerinde haberinizin ya da sayfanızın bulunmasını istiyorsanız Basın Bülteni Hizmeti’ne ulaşıp bionluk’un en fazla haber yayınlayan freelancerından bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Bu püf noktaları oldukça kolay ve ulaşılabilir hale getirmek için danışmanlık hizmetinden faydalanmanızı tavsiye ederiz. Belirtilen maddeleri, Wikipedia sayfası, Google Bilgi Paneli gibi birçok onaylı hizmete ulaşmak mümkün. Hem yüksek hizmet kalitesi hem de güvenli ödeme altyapısıyla birlikte ulaşmak için bu hizmeti veren kurumsal firmalardan MD5 Design & Software  sizin için en iyi çözümleri sunacaktır. Basın bülteni maliteyi linkteki pro paketi aldığınızda 3 Bin ₺  olmaktadır. Bu fiyata wikipedia sayfasını ve danışmanlık hizmetlerini de dahil edersek. İnstagram mavi tik fiyat ortalama 8 Bin ₺ olmaktadır.

Devamını Oku: Instagram Mavi Tik Fiyatları Nedir?

 

Prev Post

Burcu Özberk İsyan Etti! İşte Sebebi

Next Post

15 Temmuz 2022 Haberleri

post-bars

Leave a Comment