Back To Top

8 Ekim 2022

Güvenilir ve Şeffaf Haberin Adresi: Dertli Haber

By
  • 0

Biz Kimiz?

Biz, menfaat çatışmalarına girmeden, medyanın etik kurallarına uyarak, saygılı, eşitlikçi ve duyarlı haber yapmayı tercih eden bir ajansız.

Yayın hayatı boyunca dürüstlük, şeffaflık ve doğruluk ilkelerini esas alarak kurumsal kimliği ve sorumluluk bilinci ile piyasada yer almaktayız. Tarafsız ve ilkeli yayın anlayışı ile ilerlediğimiz bu yolda dinamik kadromuz ile dijital dünyanın güvenilir haber markasıyız. Türkiye’den tüm dünyaya hitap eden küresel bir yayın organı olmak tek hedefimiz. Güncel bilgisayar haberlerine ulaşmak için pek çok okuyucunun tercih ettiği öncelikli haber kaynaklarından biriyiz.

Vizyonumuz

Yenilikçi yapıda olup kullanıcısını tanıyan, önce ülkesine duyarlı olup sonra global düşünen, saygın ve etkili bir medya güç merkezi olmak. Güncel tüm haberlerin alınabileceği en güvenilir kaynak olmak. Sayfamızda % 100 doğru ve tarafsız haber sunmak.

Misyonumuz

Sunduğu içeriklerle her kesimden hayata dokunmak ve kaliteden ödün vermeden güvenilir içerikler üreten, toplumsal sorumluluk bilincinde, kullanıcılara her noktadan ulaşan bir medya kuruluşu olmak.

Meslek ilkelerinden ayrılmadan en hızlı şekilde haberi okur ile buluşturmak. İlgi çekmek adına yalan yanlış ya da şaşırtıcı olmaya çalışan başlıklar atmadan da sade ve net haberleri okur ile buluşturulabileceğini kanıtlamak.

Yayın İlkeleri

 İnanca ve farklılıklara bağlı

 Toplumsal yararı gözeten

 Tarafsız habercilik

 Bireysel ve toplumsal kullanıcı odaklı

 Açıklık, şeffaflık

Bu yayın ilkelerine bağlı kalarak sitemizden size tüm haberleri ulaştırıyoruz. İnternet kullanıcılarının tarafsız ve doğru habere ulaşmalarını kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Çalışkan ve disiplinli ekibimizle geniş bir haber portalı olarak yol almaya devam ediyoruz ve edeceğiz.

Ne Yapıyoruz?

Ülkemizde meydana gelen gelişmeleri dinamik ekibimiz ile takip ederek sizlere sunuyoruz. Kullanıcılarımıza uzak yakın demeden her yerden haberlere erişim fırsatı sunuyoruz. Sitemiz pek çok kategoride güncel haberler sunmakta ve internet kullanıcısının haberlere kolayca ulaşmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Açıklık ilkesine bağlı kalarak haber değeri olan her olayı okur ile buluşturuyoruz. Haberleri tarafsız bir şekilde hazırlayıp yalnızca gerçeği ve olanları aktarıyoruz. Habere konu olan olaylardaki kişilere tam bir tarafsızlık ilkesi ile yaklaşıyor ve haberi okura ulaştıran bir aracı olduğumuzu unutmuyoruz.

Prev Post

Cenk Özveren’den Nameler

Next Post

Afrika Örgüsü Nedir ?

post-bars

Leave a Comment