Back To Top

14 Aralık 2022

Gezi ve Seyahat Tutkunları www.tasvirialem.com ‘da Buluşuyor!

By
  • 0

Bilal Bağatır; 2015 yılından bu yana yaptığı yolculuklarda başına gelenleri, püf noktalarını ve dikkat edilmesi gerekenleri, instagram’da @tasvirialem adlı sayfasında takipçileriyle paylaşmaktadır. Aynı zamanda www.tasvirialem.com isimli internet sitesinde seyahatseverler için en dikkat çeken online kaynaklardan bir tanesi olarak dikkatleri üzerinde toplamaya devam etmektedir. Bağatır; kültürel izlerin peşinde yaşadıklarını okuyucuları ile paylaşırken deneyimlerini de samimi bir dil ile aktarmaya devam ediyor.

Bilal Bağatır Kimdir?

Yeniliklere ulaşma arzusunu çiçek tasarımcısı kimliği ile keşfeden Bağatır, aynı zamanda içerik üreticisi ve maceraperesttir. Gezmeye ilk olarak tarihi noktaları keşfetme arzusu ile başlamıştır.

Bağatır kendini şu şekilde anlatmaktadır: “Beni gezilerimde en çok etkileyen şey; tarihi dokularla zamanda yolculuk yapmak ve kültürleri birbirine bağlayan köprülerin, kentlerde kaybolan güneşin, zamana kafa tutan saat kulelerinin izinde dünyayı keşfetmektir. Doğruyu söylemek gerekir ki, bu benim tutkumdur.”

Bağatır, www.tasvirialem.com adresinde, okurlarına ilham olacak pek çok anısını paylaşıyor. Burada efsaneleşen saraylarda geçirdiği dakikaları, Avrupa’nın renkli sokaklarını ve iz bırakan yapılarını kendine has tarzıyla anlatıyor.

Ürettiği içeriklerle okurlarını hayatın monotonluğundan uzaklaştırmayı hedefleyen Bağatır ile birlikte sizde UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki şehirlerden Prag’da gezebilirsiniz. Ya da isterseniz, balkanların sembolik şehri Sofya’da mola verebilirsiniz. Kulağınızda mitolojik bir melodi çınlamasını istiyorsanız sizde mitler şehri Atina’ya komşu ziyareti yapabilirsiniz. Kısacası Tasviri Alem internet sitesini ziyaret ederek gezmenin insanı mest eden o büyülü iklimine ve sevimli pek çok tarihi şehre ait yol günlüklere kendinizi kaptırabilirsiniz.

2023 Gezi Rotası’nda 15 farklı ülke ve Afrika Kıtası var!

2023 yılı için planladığı 15 farklı ülke hedefiyle seyahat tutkunu takipçilerine de dünyanın kapılarını açmayı hedefleyen @tasvirialem, dikkat çeken gezi rotalarına yeni yılda da devam edeceğini müjdeliyor!

 

Motto, “Valizsiz Seyahatin Adresi”

Seyahatseverlere yeni bir soluk olacak sayfada; yaşam, seyahat, kültür ve lezzet rotalarına ait etkileyici birçok içerik sunuluyor.

Mottosunu, çok gezen bir seyyah olmasından alan @tasvirialem, valizsiz seyahat deneyimi sunmak üzere tüm gezi meraklılarını web sayfasına ve Instagram hesabına keşfe davet ediyor.

Prev Post

İyi Bir Güvenlik Kamerası Almak İçin 3 Sebep

Next Post

Wankids Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

post-bars

Leave a Comment