Back To Top

18 Temmuz 2022

Galatasaray, yıldız futbolcularının ettiği arbedeyle sarsıldı! İşte o anın imgeleri

By
  • 0

Burhan Can Terzi’nin haberine nazaran, Galatasaray‘ın sabah yapılan idmanında istenmeyen olaylar yaşandı. İdman sırasında sert müdahale tartışması yaşayan Patrick Van Aanholt ile Kerem Aktürkoğlu hengame etti.

KEREM TOKAT ATMAYA ÇALIŞTI

Graz’da çalışmalarını sürdüren Galatasaray sabah 5’e 2 top kapma çalışması yaptı. Bir durumda Kerem Aktürkoğlu’nun ayağındaki topu almaya çalışan Van Aanholt sert bir atılım yaptı. Akabinde bu ikili kelamlı olarak tartışmaya başladı. Daha sonra hudutlarına hakem olamayan Kerem Aktürkoğlu, Van Aanholt’a tokat atmaya çalıştı. Başka futbolcular ortaya girerek arbedeyi ayırdı.

GÖRÜNÜTLER BÜYÜK YANKI UYANDIRDI

Daha evvel de Marcao ile yaşadığı olayla gündeme gelen Kerem Aktürkoğlu ile Hollandalı sol bek Van Aanholt’un ortasında yaşanan arbedenin imajları toplumsal medyada büyük yankı uyandırdı. Bu anlar taraftarlar tarafından tenkit yağmuruna tutuldu.

KEREM AKTÜRKOĞLU’NDAN AÇIKLAMA

Yaşanan hengame sonrası açıklama yapan Aktürkoğlu, “Bu sabah idmanda bir ikili uğraş sonrasında grup arkadaşımla futbolun tabiatı gereği yaşadığım tartışma, bağlamından koparılarak ‘fiziki şiddet içeren kavga’ olarak lanse edilmiş. Biz tıpkı gaye için ter döken, Galatasaray’ın başarısı için ter döken, Galatasaray’ın başarısı için tüm benliğimizi ortaya koyan ekip arkadaşlarıyız. Çalışma ortamımızda bu tıp münakaşalar yaşanabilir lakin ortamızda sevgi ve hürmet bakidir” sözlerini kullandı.

Prev Post

Alaplı’da fındık emekçisinin günlük yevmiyesi en düşük 216 lira olacak

Next Post

2 yaşındaki çocuk, kiralık villada düştüğü havuzda boğularak hayatını kaybetti

post-bars

Leave a Comment