Back To Top

9 Temmuz 2022

Galatasaray, Marcao’nun Sevilla’ya attığı imza kuramadan yerini dolduruyor! İşte Aslan’ın yeni stoperi

By
  • 0

Marcao‘yu Sevilla’ya veren Galatasaray’ın oluşan boşluğu birebir stratejiyle doldurmak istediği öğrenildi. Marcao’nun Avrupa’nın zayıf bir kadrosundan gelmesi tenkitlere mevzu olmuş ancak gösterdiği performans sonrası scout takımı ve transfer komitesi alkışları almıştı.

MARCAO’NUN YERİNİ TCHAMBA DOLDURACAK

Galatasaray, Marcao’nun boşluğunu Kamerun Ulusal Grubu forması giyen 1998 doğumlu Duplexe Tchamba ile dolduracak. 2018-2019 döneminden beri kulübe hizmet eden Marcao’nun satışından elde edilecek 12 milyon euroluk bonservis geliri de, kulüplerin devamlılığı için bu çeşit transferlerin ne kadar kıymetli olduğunu bir sefer daha gözler önüne serdi.

SÖNDERJSKE İLE 2025 YILINA KADAR KONTRATI VAR

Kamerun Ulusal ekibi forması giyen 1998 doğumlu Duplexe Tchamba’nın, Marcao’ya misal bir tesir verebileceği raporlanırken, oyuncunun dünya kupasında uzunluk gösterecek olması da büyük bir avantaj olarak görülüyor. Strasbourg altyapısında yetişen oyuncunun Danimarka temsilcisi Sönderjyske grubuyla 2025 yılına kadar mukavelesi bulunuyor. Beşiktaş ve Trabzonspor’un gündemindeydi.

SON KARARI OKAN BURUK VERECEK

1.91 uzunluğundaki solak stoperin, geçtiğimiz yıl Beşiktaş’ın takibinde olduğu bilinirken, Kamerun’un Fildişi Sahilleri’yle oynadığı maçı izleyen Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı tarafından da beğenildiği ve geçtiğimiz orta transfer periyodunda ekibe kazandırılmasını istediği öğrenilmişti. Oyuncunun sarı-kırmızılılara transferi hakkında son karar için teknik yönetici Okan Buruk’un onayı bekleniyor.

İhlas Haber Ajansı / Spor
Prev Post

“Bu maç hayati kıymet taşıyor” diyen Dinamo Kiev cephesinden Fenerbahçelileri…

Next Post

Hollanda’da eşcinsel erkekler maymun çiçeği virüsüne karşı aşılanacak

post-bars

Leave a Comment