Back To Top

9 Temmuz 2022

Fenerbahçeli bayan voleybolcu Gizem Örge tatilden paylaştığı bikinili pozlarla toplumsal medyayı salladı

By
  • 0

Voleybolda dönemin sona ermesiyle tatile çıkan Gizem Örge, isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Örge tatilden paylaştığı bikini pozlarla toplumsal medyayı salladı.

BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Sosyal medyayı faal halde kullanan Gizem Örge’nin paylaştığı bikinili pozlara hayranları binlerce beğeni yollarken çok sayıda da yorum geldi.

“FENERBAHÇE BÜYÜK BİR CAMİA”

Geçen dönemin başında Fenerbahçe’ye transferiyle ilgili konuşan Örge, “Benim için çok heyecan verici bir süreçti. Yeniliği canı gönülden istiyordum, bunun vaktinin geldiğini de düşünüyordum. Büyük bir topluluğa geldiğimi biliyorum. Fenerbahçe’nin ne kadar büyük bir topluluk olduğunu daima söylerlerdi. Ben de bunu kendim gelip görmüş oldum. Bu nedenle ziyadesiyle heyecan verici bir süreç olduğunu söyleyebilirim.” tabirlerini kullanmıştı.

2022’DE EN GÜZEL LİBERO SEÇİLDİ

Gizem Örge Vakıfbank ile 2017 Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu, 2016 Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonlar Ligi ikinciliği ve 2016 Türkiye Bayanlar Voleybol Ligi şampiyonluğu elde etti. Ferdi olarak Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nin 2016 ve 2022 döneminde en uygun libero mükafatını almaya hak kazandı.

Prev Post

Fitch Ratings, Türkiye’nin kredi notunu B+’dan B-‘ye düşürdü

Next Post

Elon Musk, Twitter’ı satın almak için yaptığı 44 milyar dolarlık…

post-bars

Leave a Comment