Back To Top

4 Ağustos 2022

Fatih Karagümrük’e transfer olması beklenen Galatasaraylı yıldız kamptan ayrıldı

By
  • 0

Galatasaray yeni golcü arayışlarını sürdürürken, takımda bulunan 3 yabancı golcüden biri olan Mbaye Diagne ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Metin Karabaş’ın haberine nazaran, deneyimli futbolcu kamptan ayrıldı. Geçen dönem önemli bir sakatlık atlatan Diagne’nin Fatih Karagümrük ile kontrat imzalaması bekleniyor.

“LİGİN EN ÂLÂ FORVETİ BENİM”

Geçtiğimiz günlerde DHA’ya açıklamalarda bulunan Diagne, Benim oynamaya gereksinimim var. Oynadıkça açılan bir oyuncuyum. Türkiye’deki en uygun forvetin kendim olduğunu düşünüyorum. Baktığım vakit elde ettiğim başarılardan bunları görebiliyoruz. Gol atmakla ilgili kalitemi herkes biliyor ve isteyince de neler başarabileceğimi kendim de biliyorum” sözlerini kullanmıştı.

“TÜRKİYE’DE NASIL GOL ATILACAĞINI BİLİYORUM”

DHA muhabirinin, “Bu dönem kaç gol atacağını düşünüyorsun sorusu üzerine Diagne, “Bu soruyu alışılmış ki şu anda cevaplayamam. Zira buradaki gol sayısı, külliyen oynayacağım maç sayısına bağlı. 20 gol derim, 10 maç oynarım. Doğal ki de bu maksadı tutturamam hiçbir formda. Bir forvet olarak yalnızca vakte gereksinimim var alanda. Lakin hiçbir şeyden korkmuyorum. Türkiye’de nasıl gol atılacağını biliyorum. Yalnızca çalışmalarıma devam etmem gerekiyor. Galatasaray’da oynadığınız vakit her vakit için gol atmaya fırsatlar bulursunuz. Kerem üzere, Yunus üzere kaliteli kanat oyuncularımız da var. Yani 20 maçta 10, 12 gol neden olmasın” karşılığını verdi.

Prev Post

Şimdi 21 yaşındaydı! Ablasının meskene kilitlediği genç kız, alt kata…

Next Post

Fransa’da orman yangınları söndürülemiyor! Binlerce hektar arazi küle döndü, binlerce…

post-bars

Leave a Comment