Back To Top

23 Kasım 2022

En Çok Satan Akü Markaları Hangileri?

By
  • 0

Ülkemizde satışı yapılan ve sıklıkla kullanılmakta olan aküler arasında çok tercih edilen ve kalitesiyle müşteri memnuniyetini sağlayan birkaç firma vardır. Bazı akü markaları kullandığı malzeme ve uygulanan mühendislik sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü aküler üretmiş, bu sebeple akü markaları arasında kaliteleri ile ön plana çıkmışlardır. Her çeşit aküyü üreterek ve teknik destek sağlayarak araç sanayisinde akü sağlayıcıları tarafından tartışmasız tavsiye edilen markalardır. FG Akü bu akü markaları arasından en uygun fiyata en yüksek performans sağlayan güvenilir markaları müşterilerine sunuyor.

En iyi akü markalarından ikisi Varta Akü ve Mutlu Akü markalarıdır. Bu akü markaları dünya standartlarına uygun ve yalnızca oto akü değil, her alanda akü üreterek marka değerlerini arttıran firmalardır. Varta Akü bir Alman markasıdır. 130 yıllık bir deneyimle her türde araç için Sulu, Jel ve Start Stop aküler üretmektedir ve üretim konusunda dünyada ilklerden biridir. Araç piyasasında, Varta Akü start stop özellikli yeni nesil akülerin başarısı duyulmuştur. Fiyat performans açısından yüz güldüren bir marka olan Varta, piyasadaki diğer akü firmalarına göre araç sahipleri tarafından sıkça tercih edilir.

Sıkça tercih edilmekte olan yerli bir akü markası ise Mutlu Akü markasıdır. Mutlu Akü “Türkiye’nin en çok satan aküsü.” Unvanıyla çok sayıda dünya standartlarına uygun ürün üreterek Türkiye’de bir numaralı akü markası haline gelmiştir. Ayrıca 1945’ten beri üretim yapan Mutlu Akü Türkiye’de üretilen çoğu araçta orijinal ekipman olarak kullanılmaktadır. Araç piyasası tarafından bu denli tercih edilmesinin sebebi dayanıklı ve uzun ömürlü, ayrıca dünya standartlarına uygun kalitede ürünler üretiyor olması. Mutlu Akü motor performansına sağladığı destek, teknik destek kolaylığı ve yenilikçi araçlar için yeni nesil akü üretimi ile kullanıcılarından tam not alır.

Prev Post

Esenyurt Akü Yenileme ve Akü Arızası İşlemleri İçin FG Akü…

Next Post

Toshiba Multi Klima Yorum

post-bars

Leave a Comment