Back To Top

9 Temmuz 2022

Devlet Bahçeli’yi bayram sabahı kızdıran soru: Tabipler Birliği’nin başındaki Türk ismi sizi rahatsız ediyor mu?

By
  • 0

Mhp Genel Lideri Devlet Bahçeli, Kurban Bayramı namazının akabinde MHP’nin kurucu Genel Lideri Alparslan Türkeş’in Beştepe’deki anıt mezarını ziyaret etti.

DOKTORUN ÖLDÜRÜLMESİNE AİT KONUŞTU

Konya’da Tabip Ekrem Karakaya’nın öldürülmesi ve sonrasında yaşananlara dair konuşan Bahçeli, “Birileri ve birtakım kümeler açısından hiç fark etmeksizin bir tansiyon ortaya koymaya uğraş göstermektedirler. En son olarak bir tabip kardeşimizin hayatını kaybetmesi sonucunda hüzün içinde olmamız gerekirken, barış ve huzura nasıl kavuşacağımızı ortaya koymamız gerekirken, birtakım kümeler küstahça bir zillet ittifakının yandaşları üzere hareket etme gafletine düşmüşlerdir. Bunlar ülkemiz ismine faydalı davranışlar değildir.” dedi.

“TÜRK TABİPLER BİRLİĞİ KAPATILMALIDIR”

MHP önderi kelamlarına şöyle devam etti: “Ülkemizde hala şehitlerimiz varken, terörle uğraşta üstün bir muvaffakiyetin sinyalleri görülürken, her vilayette 50-60 ı geçmeyen tabibi ve avukatıyla şovlar yapıp, polis kardeşlerimizle çatışmaya onlara hakaret etmeye kimsenin hakkı yoktur. Güvenlik görevlilerine hasımlık yapmak kimseye inandırıcı gelmez. Bayram sonrasında ekonomik ve toplumsal taraftan iyileşmelere uğraş göstermeye ve de Haziran’ın 18’inde bir seçim de olacağı için her şeyi millet iradesine bırakmayı düşünmeliyiz. Her seferinde söylüyorum Türk Tabipler Birliği (TTB) kapatılmalıdır. Doktor kardeşlerim yeni bir tertip kurmalıdır. Kendilerini tabip kılıklı, anarşist kılıklı insanlardan kurtulmalıdır.”

“BU SORU MUDUR?”

Bahçeli, “Tabipleri Birliği’nin başındaki Türk ismi sizi rahatsız ediyor mu?” sorusuna ise “Bu soru mudur ya? Türk ismini taşıyan Türkiye düşmanı olur mu?” diyerek reaksiyon gösterdi.

Prev Post

ZONGULDAK – Kurban Bayramı namazı kılındı

Next Post

Bayramı da koyunlarla geçiriyorlar

post-bars

Leave a Comment