Back To Top

5 Eylül 2022

Dertli Oyun Kanal İncelemesi

By
  • 0

Dertli Oyun Nedir?

Dertli Oyun adından da anlaşılacağı üzere bir oyun kanalıdır. Dertli Oyun kanalı çoğunlukla aksiyon, yarış ve macera türünde oyunlar oynuyor. Ancak bazen internetten para kazanma gibi eğitim içerikli videolar da çekiyor. Şu anda abone sayısı 172. Ancak ilerleyen dönemlerde abone sayısının artacağını düşünüyoruz.

Kanaldaki İçerikler

Kanalda dediğimiz gibi aksiyon, macera vb içerikler bulunuyor. Ancak Dertli Oyun kanalını tanımak için bence çektiği video türünü bilmemiz yeterli değil. Dertli Oyun kanalında The Walking Dead, Spiderman, Brawl Stars gibi çok sevilen oyunlara yer veriyor. Ayrıca istediğiniz bir oyun olursa yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Oyun popüler olsa da, olmasa da o oyunun videosunu çekiyor.

Kanaldaki Samimiyet

Dertli Oyun kanalı sizi gerçekten eğlendiren, güldüren ve keyifli vakit geçirten bir kanal. Ancak bir kanal samimi değilse iyi değildir. Peki bu kanal samimi mi? Bizce bu sorunun cevabı evet. Çünkü yorumlara 1 saat geçmeden cevap veriyor. Videolarındaki konuşması da samimi olduğunu gösteriyor. Ayrıca çektiği bir videoda 200 aboneye ulaşınca özel bir video yapacağını söyledi. Bizde bu viddoyu merakla bekliyoruz.

Kanaldaki Eksikler

Dertli Oyun kanalı her ne kadar iyi olsa da bazı eksikleri ve hataları var. Örneğin logonu yeterince kaliteli değil. Veya videolarını yeterince montajlamıyor. Ancak videolarını yüklemeden kontrol ediyor. Örneğin bir videosunda seste ciddi bir kayma olduğunu bu nedenle sesi sonradan kaydederek videonun üstüne bindirdiğini söylüyor. Peki sizce kanaldaki eksiklikler ve hatalar neler?

Sürekli Yenileniyor

Kanaldaki logoya her ne kadar kötü desek de logo sürekli olarak değişiyor. Yani önceden logo çok daha kötüydü. Ancak her logo değişiminde çok daha kaliteli bir logo geliyor. Yani kanalı sürekli olarak güncelliyor ve yeniliyor. Peki yeni takipçiler kazanmak için ne yapıyor?

Reklam Çalışmaları

Takipçi kazanmak için videolarını kesinlikle Twitter, Tiktok gibi platformlarda paylaşıyor. Hatta söylediğine göre 100 aboneden 170 abonelere Tiktok sayesinde gelmiş. Ayrıca takipçi kitlesi de her videosuna like ve yorum atmayı ihmal etmiyor. Yani ilerleyen dönemlerde çok daha büyüyecek bir kanal.

Prev Post

Ada Nakliye

Next Post

Kalitenin Tek Adresi Kıbrıs Hediye Sepeti

post-bars

Leave a Comment