Back To Top

8 Eylül 2022

Dertli Haber Web Sitesi İnceleme

By
  • 0

Dertli Haber Nedir?

Dertli Haber çoğunlukla teknoloji ve eğlence konuları üzerine haber yapan bir web sitesidir. Web site yeni kurulmasına rağmen oldukça kaliteli. Ayrıca bu site AMP uyumlu. AMP ne demek bilmiyorsanız birazdan açıklayacağım. Bu web siteyi diğer web sitelerinden ayıran en önemli unsur yaptığı haberlerdir.

Dertli Haber Sitesindeki Haberler

Dertli Haber sitesinde uygulama inceleme ve internetten para kazanma gibi konularda da haber bulabilirsiniz. Ayrıca her gün haber geliyor. Peki başka konularda haberler var mı? Elbette var. Cloud Gaming gibi birçok kişinin ilgisini çeken konularda da haber yapmayı ihmal etmemiş. Ancak daha da güzeli haberle çok uzun veya çok kısa değil. Bu sayede sizleri sıkmıyor.

Dertli Haber Sitesindeki Tema

Daha demin sizlere site AMP uyumlu demiştik. Şimdi de bu ne anlama geliyor bunu açıklayalım. AMP mobil uyumlu tema anlamına gelir. Bu sayede mobil cihazdan siteye giren kullanıcılar lag ve takılma gibi sorunlar yaşamazlar. Dertli Haber sitesindeki tema sadece mobil uyumlu da değil. Aynı zamanda kullanıcı dostu. Yani sitede gezinmek çok keyifli.

Dertli Haber Sitesindeki Güvenlik

Eğer bir web sitesinde gezinecekseniz o web sitesinin sol üstünde kilit simgesi olmasına dikkat edin. Eğer kilit simgesi yok ise o site güvenli değildir. Ancak Dertli Haber sitesi bu kilit simgesine sahip. Bu sayede sitenin güvenilir olduğuna emin olabilirsiniz.

Dertli Haber Sitesindeki İçerik Kalitesi

Site tabii ki güvenilir ancak içeriklerin kalitesi nasıl? Daha demin de dediğimiz gibi içerikler sizi çok sıkmıyor. Yani çok uzun değil. Bunun yanı sıra içerikler orijinal. Yani çalıntı değil. Ayrıca bunun yanı sıra içerikler çok kaliteli. Aklınızda soru kalmıyor. Bu yüzden Dertli Haber sitesini tavsiye ederim.

Prev Post

Kalitenin Tek Adresi Kıbrıs Hediye Sepeti

Next Post

Amazon Eğitimi Alarak Nasıl Para Kazanılır?

post-bars

Leave a Comment