Back To Top

9 Temmuz 2022

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç Bağlantısında Flaş Gelişme!

By
  • 0

Nişan merasimleri ile çok konuşulan ve nikah masasına oturmak için hazırlıklara başlayan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, geçtiğimiz günlerde soluğu Muğla’da aldı. Bir müddettir tatil yapan ünlü çiftin ne vakit evleneceği belirli oldu.

Oğuzhan Koç, daha evvel düğün hakkında “İkimizin de takvimi çok ağır, net tarih belirleyemedik” açıklamasını yapmıştı. Toplumsal medyada yayınladıkları aşk pozları ile isimlerinden sıkça kelam ettiren ünlü çiftin, düğün tarihine karar verdikleri ortaya çıktı.

NİKAH TARİHİ BELİRLİ OLDU

‘Magazin D Yaz’ programının argümanına nazaran; Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, 28 Ağustos’ta hudutlu sayıda davetlinin iştirakiyle gerçekleşecek nikah merasiminde dünyaevine girecek.

‘Aşk Taktikleri’ isimli sinemayla gündemde olan Demet Özdemir şu sıralar müzikçi Oğuzhan Koç ile aşk yaşıyor.

OĞUZHAN KOÇ KİMDİR?

Oğuzhan Koç kaç yaşında, nereli; Oğuzhan Koç 13 Mayıs 1985’te Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde doğdu. Koç, 36 yaşındadır.

1992 Erzincan depremi’nden sonra ailesiyle Bursa’ya geldi. 2 yıl yaşadığı sitenin mescidi için ramazan aylarında müezzinlik yaptı. 7 yaşından itibaren Bursa Devlet Konservatuvarı Müzik Kısmı’nda okudu.

Küçük yaşlarından itibaren sahne sanatlarıyla ilgilenen Oğuzhan Koç, 2007 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi Atölye Oyuncuları ortasına katıldı. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan’ın direktörlüğünü yaptığı Sevinçli Hayat sinemasında rol aldı.

Daha evvel yeniden TV8’de O Ses Çocuklar programında heyet üyesi olan Koç, 2021’de TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye programına heyet üyesi olarak katıldı. Heyet koltuğunda Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş ile Murat Boz da eşlik etmektedir.

Snob Magazin / Magazin
Prev Post

Paslı demir az daha hayatından ediyordu

Next Post

Çeşme’de tatilcilere çiçekli karşılama

post-bars

Leave a Comment