Back To Top

16 Temmuz 2022

Cümbüş severler bayramda Vialand Tema Park’a akın etti

By
  • 0

Vialand Tema Park’ta Kurban Bayramı macera ve adrenalinle başladı. Özel kortej grubu, Fun Team Yarışı üzere eğlenceli etkinlikler ve sevilen kostüm karakterlerine mesken sahipliği yapan park, birbirinden renkli şovlara sahne oldu.

Tema Park’ta tüm gün sürecek özel kortej, eğlenceli etkinlikler ve yarışların yanı sıra yeni açılan 360 Plus isimli cümbüş ünitesi de konuklarla buluştu. Parkın geçtiğimiz günlerde açılan etabı Vialand Parkur da tabiat ve macera severlere konut sahipliği yaptı.

ÇOCUKLAR AİLELERİYLE BİRLİKTE CÜMBÜŞÜN TADINI ÇIKARDI

Eğlence severlerin unutulmaz tecrübeler yaşadığı bayram etkinliklerinde, konukları Kral Şakir, Canan, Fil Necati ile Tema Park’ın Viking ve Vega üzere sevilen kostüm karakterleri karşıladı. Tema parkta özel bayram korteji, Fun Team Müsabakası, birbirinden sevinçli dans ve kukla şovlarıyla çocuklar aileleriyle birlikte cümbüşün tadını çıkardı.

Tema Park’ta dünyanın en düzgün dördüncü roller coaster’ı seçilen ‘Nefeskesen’, 50 metreden adrenalin dolu bir iniş yaşatan ‘Adalet Kulesi’, King Kong, Viking üzere heyecanı ve adrenalini doruklarda yaşamayı vadeden birçok cümbüş ile ‘Fatih’in Rüyası’ gibi çok sayıda sevilen ünite bayramda da konukların gözdesi oldu. Ziyaretçilerden tam not alan ‘Yaban Arısı’ ve yeni açılan ‘360 Plus’ isimli üniteler dışında, temmuz ayı sonunda ‘Savana’ isimli yeni bir cümbüş ünitesi daha adrenalin severlerle buluşacak.

Doğa ve macerayı bir ortada yaşatan cümbüş üniteleri ‘Tubby Slide’, ‘Trambolin’, ‘Yüksek İp Parkuru’ ve Tırmanma Duvarı da konukları karşıladı. Tema Park’ın 360 Plus isimli orijinal ünitesi de bayramda konuklarına eğlenceli anlar yaşattı.

“BAYRAM COŞKULU VE HEYECANLI GEÇİYOR”

Vialand Tema Park İdare Yöneticisi Tankut Tonger, bayramın son derece coşkulu ve eğlenceli geçtiğini belirterek, “Bayramın 1’inci gününden itibaren konuklarımızla buluşmanın keyfini yaşıyoruz. Bayramda yeni sürprizlerimizle, yeni oyuncaklarımızla etkinliklerimizle ve Kral Şakir’le birlikte son drece keyifli bir bayrama hazırlık yaptık. Türkiye’nin birinci, İstanbul’un tek Tema Parkı Vialand’ de 30’u aşkın irili ufaklı oyuncakta çocuklar ve büyümeyen çocukların eğlenmesi mümkün. Şayet adrenalin tutkunuysanız 3 saniye de 110 kilometreye çıkan nefes kesen sizin için birebir. Yaz sıcağından bunalırsanız o vakit sizi Viking’e davet ediyoruz. Bu sene 3 tane yeni oyuncağımızla 23 Nisan’da kapılarımızı açtık. 360 Plus dediğimiz 30 metrelik bir oyuncak düşünün üzerine oturuyor, hem etrafınızda dönüyor hem de tam bir takla atıyorsunuz son derece keyifli ve heyecanlı. Yaban arısı ve Savana’yı görmek içinde buraya konuklarımızı bekliyoruz. Bunun yanı sıra bir macera ve tabiat parkurumuz var. İçinde 5 tane oyuncağımızla 20 metrekare alanda ağaçların ortasında eğlenmek mümkün” dedi.


Demirören Haber Ajansı / Kültür Sanat
Prev Post

Shinzo Abe suikastında detaylar! Katil zanlısı 1 ay boyunca dağlık…

Next Post

Tarihi ipekçilik merkezinde meslek sahibi oldular

post-bars

Leave a Comment