Back To Top

26 Temmuz 2022

CİNSEL ALAKA VAADİYLE GİTTİĞİ MESKENDE GASBA UĞRADI

By
  • 0

ADANA’da para karşılığı cinsel bağlantıya girmek için anlaştığı M.G.E.?nin (16) meskenine giden Ahmet Eren Ü. (21), kapıyı açan Ataberk Güngör (21) tarafından silahla tehdit edilip, dövüldü. Ahmet Eren Ü.?nün cep telefonu ve 205 lirasını gasbeden Güngör ile M.G.E., polisin operasyonuyla yakalandı.

Olay, 7 Temmuz günü saat 23.30 sıralarında Seyhan ilçesi Yenibey Mahallesi’nde meydana geldi. Ahmet Eren Ü., internetten tanıştığı M.G.E. ile fuhuş için anlaştı. M.G.E., Ahmet Eren Ü.?yü kaldığı daireye çağırdı. Adrese giden Ahmet Eren Ü.’ye kapıyı elinde silah, Ataberk Güngör açtı. Güngör, tabanca ile tehdit ettiği Ahmet Eren Ü.?yi zorla meskenin içine aldı. Güngör, silahın kabzasıyla Ahmet Eren Ü.?yü darbedip, o anları da cep telefonuyla kaydetti. Daha sonra Güngör, Ahmet Eren Ü.?nün cep telefonu, kimliği ve 205 lirasını da gasbedip, ‘Şimdi meskenden çık ve bir daha da buraya gelme. M.G.E. ile temas kurma ve bu yaşananları da kimseye anlatma. Yoksa senin için çok berbat olur’ dedi.

‘KIZ ARKADAŞIMI RAHATSIZ EDİYORDU’

Evden ayrılan Ahmet Eren Ü.?nün ihbarıyla Gasp Ofis Amirliği grupları, motorize yunus takımlarıyla kelam konusu adrese baskın yaptı. Operasyonda Ataberk Güngör ile M.G.E. gözaltına alındı. Meskende yapılan aramalarda Ahmet Eren Ü.?den gasbedilen eşyalar ele geçirildi. M.G.E. sorgulanmak üzere Çocuk Şube Müdürlüğü takımlarına teslim edilirken, Güngör ise emniyete götürüldü. Yağma, taammüden yaralama üzere hatalardan çok sayıda kaydı bulunan Ataberk Güngör’ün kullandığı tabanca da kurusıkı çıktı. Güngör tabirinde, “Kız arkadaşımı rahatsız ediyordu. Ben de gerekeni yaptım? diye konuştu.Emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen şüphelilerden Ataberk Güngör çıkarıldığı mahkemece tutuklandı, M.G.E. ise savcılık talimatıyla hür bırakıldı. (DHA)

Demirören Haber Ajansı / Yeni
Prev Post

Demet Özdemir – Oğuzhan Koç…ÇEŞME’DE AŞKA GELDİLER!

Next Post

Datça yangınında bir ilk! Gece görüşlü helikopterler misyona başladı

post-bars

Leave a Comment