Back To Top

9 Temmuz 2022

Çeşme’de tatilcilere çiçekli karşılama

By
  • 0

Çeşme‘de tatilcilere çiçekli karşılama

Jandarma takımlarından Çeşme gişelerinde denetim

İZMİR – Kurban Bayramı tatilinde Çeşme’yi tercih eden tatilciler, ilçe protokolü tarafından çiçeklerle karşılandı. Çeşme gişelerinde jandarma takımları tarafından kontrol yapılarak trafik kurallarına ahenk konusunda ikazlarda da bulunuldu.

Kurban Bayramı’nın arifesinde beğenilen tatil merkezlerinden Çeşme, ziyaretçi akınına uğruyor. Çeşme Kaymakamı Ünal Çakıcı, Çeşme Jandarma Kumandanı Yüzbaşı Erkan Kip, Çeşme Emniyet Müdürü Tolga Özel, Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Lideri Osman Köfüncü ve Çeşme Sürücüler ve Arabacılar Odası Lideri Hakkı Kocakara, ilçeye giriş yapan araçlardaki şoför ve yolculara çiçek takdim etti. Öte yandan jandarma takımları de kontrol faaliyetinde bulundu. Şoförlere trafik kuralları konusunda ikazlarda bulunuldu.

“Her türlü önlemimizi aldık”

Çeşme Kaymakamı Ünal Çakıcı, “Çeşme her yaz üzere bu yaz da turizm dönemine hazır. Tatilcilerimizi, Kurban Bayramı’nda da Çeşme’mizde konuk etmekten büyük memnunluk duyacağız. Her türlü önlemimizi aldık. Vatandaşlarımızın hoş bir tatil geçirmesi için kontrollerimizi sürdürüyoruz. Çeşme, her bütçeye hitap edecek seçenekler sunan yeryüzü cenneti. Bu manada halkımızı hoş bir tatil için Çeşme’mize bekliyoruz. Bu akşam itibariyle Çeşme Otobanı’nda doluluk artacak. Her sene yaz aylarında ve bayram vaktinde nüfusumuz 1 milyonu geçer” dedi.

İhlas Haber Ajansı / Ceren Atmaca – Mahallî
Prev Post

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç Bağlantısında Flaş Gelişme!

Next Post

Vali Gürel’den bayram için yollarda olan şoförlere ‘kemer’ uyarısı

post-bars

Leave a Comment