Back To Top

7 Ağustos 2022

Canlı yayına damga vuran an! Üzerine pano devrilen Fenerbahçe’nin yeni transferi Arao neye uğradığını şaşırdı

By
  • 0

Yeni dönem öncesi çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe’de Flamengo’dan transfer edilen Willian Arao basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Brezilyalı futbolcu açıklamalarda bulunduğu sırada küçük bir de kaza atlattı.

KISA MÜDDETLİ PANİK YAŞADI

Fenerbahçe’nin Flamengo’dan takımına kattığı Willian Arao, açık havada düzenlediği basın toplantısında reklam panosunun azizliğine uğradı. Brezilyalı futbolcunun üzerine devrilen reklam panosu son anda tutulurken, Arao kısa periyodik panik yaşadı. Sarı-lacivertlilerin yeni transferi yaşananların akabinde gülerek açıklamalarını yapmaya devam etti.

Willian Arao’nun açıklamaları şöyle:

“BASKI ALTINDA OYNAMAYA ALIŞIĞIM”

“8 ay Barcelona’da deneme idmanlarına çıkmıştım. Jorge Jesus, gelmeden evvel bana benden beklentilerinden ve ekibin amaçlarından bahsetti. Hiç kuşku yok ki Fenerbahçe, Türkiye’nin en büyük ekibi ve en çok şampiyon olan kadrosu. Gelmeden evvel Alex ve Aurelio ile konuştum. Baskı altında oynamaya alışığım. Umarım derbileri ve bütün maçları kazanıp şampiyon oluruz.

“ŞU ANDA EKİP PEK UYGUN SEVİYEDE”

Jorge Jesus’u çok âlâ tanıyorum ve oyunculardan ne beklediğini biliyorum. Oyunculardan daima yüksek konsantrasyon ister. En güzel düzeyimizde ne vakit oluruz bilmiyorum lakin şu anda grup pek güzel düzeyde.

“BEN BURADA KENDİMİ KONUTUMDA HİSSEDİYORUM”

Çok heyecanlı ve memnunum. Çok düzgün karşılandım. Önümüzdeki günlerde ailem de gelince daha da keyifli olacağım. Şu anda mesken bakıyorum. Fakat ben burada kendimi konutumda hissediyorum.

“JESUS, BENİ GENELDE ÖN LİBERO OYNATIR”

Brezilya’da ön libero konumunda oynuyordum fakat savunmada da oynayabilirim. En düzgün performansımı ön liberoda gösterdim lakin hocamız beni nerede oynatırsa en güzel performansımı vermeye çalışırım. Jesus beni genelde ön libero oynatır.

“İYİ PAS YÜZDESİ YAKALAMAYA ÇALIŞAN BİR OYUNCUYUM”

Ben oyunu denetim etmek için elimden geleni yapmaya çalışan, güzel pas yüzdesi yakalamaya çalışan ve kademelere âlâ girmeye çalışan bir oyuncuyum.

“BANA YAPILAN YATIRIMIN KARŞILIĞINI VERMEK İSTİYORUM”

Türk kültürünü yavaş yavaş öğrenmeye çalışacağım. ‘Günaydın’ demeyi şimdiden öğrendim. Umarım ben de Alex, Carlos, Aurelio üzere bu kulübün tarihine geçerim. Bana yapılan yatırımın karşılığını vermek istiyorum. Brezilya’da 5 numarayı ön liberolar giyer. 5 numara giymemin özel bir sebebi yok.

“GUSTAVO, BANA ÇOK YARDIMCI OLDU”

Luiz Gustavo da pas konusunda başarılı, markajda agresif bir isim, tıpkı benim üzere. Lakin bunlar benim konuşmam gereken bahisler değil. Gustavo, geldiğimden bu yana bana çok yardımcı oldu.”

Prev Post

İran’da tatil yapan 2 Türk, boğularak hayatını kaybetti

Next Post

Şarampole uçan kamyon alev aldı! Şoförün cansız vücudu, yangın söndükten…

post-bars

Leave a Comment