Back To Top

9 Temmuz 2022

“Bu maç hayati kıymet taşıyor” diyen Dinamo Kiev cephesinden Fenerbahçelileri kızdıracak kelamlar

By
  • 0

Fenerbahçe‘nin Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Tipi’ndeki rakibi Dinamo Kiev’de güçlü maç öncesi motivasyon çok yüksek. Ukrayna takımının teknik yöneticisi Mircea Lucescu’nun yardımcılığını yapan Ognjen Vukojevic, Fenerbahçe müsabakası öncesi çok tezli açıklamalarda bulundu.

“FENERBAHÇE MAÇI BİZİM İÇİN HAYATİ EHEMMİYET TAŞIYOR”

Sporx’in haberine nazaran Ukrayna basınının sorularını yanıtlayan Vukojevic, “Oyuncuların döneme hazırlık durumu ne kademede?” sorusuna, “Çok güzel çalışmalar yaptık, hem fizikî hem taktiksel manada. Ortamıza sonradan katılan isimler de çabuk bir halde çabuk bir formda adapte oluyor. Önümüzdeki Fenerbahçe maçı bizim için hayati kıymet taşıyor. Rakibimizi incelemeye ve tahlillerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.” sözlerini kullandı.

“BİZ DAHA GÜÇLÜYÜZ”

“Fenerbahçe hakkında neler öğrenebildiniz şu ana kadar?” sorusunu cevaplayan Vukojevic, “Fenerbahçe güzel bir grup, çok organizeler. Teknik yöneticilerini yakından tanıyoruz, daha evvel birçok sefer karşılaşmıştık ve onun oyun anlayışını biliyoruz. Ferdî olarak güçlü oyunculara sahipler lakin bence hala biz daha güçlüyüz ve onlardan daha motiveyiz. Polonya’daki maçta taraftarlarımızın stadı doldurarak bize takviye olacağına inanıyoruz.” dedi.

Prev Post

Çubuk Belediye Lideri Demirbaş, Aile Takviye Merkezini ziyaret etti

Next Post

Galatasaray, Marcao’nun Sevilla’ya attığı imza kuramadan yerini dolduruyor! İşte Aslan’ın…

post-bars

Leave a Comment