Back To Top

5 Ağustos 2022

Bu argüman çok konuşulur! Acun ve Şeyma Subaşı herkesin içinde nafaka sorunu nedeniyle hengame etti

By
  • 0

Muğla’nın beğenilen tatil beldesi Bodrum’da ünlülerin uğrak yeri olan bir restoranda Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı karşı karşıya geldi. İkilin arbede ettiği öne sürülen fotoğraflar toplumsal medyada gündem oldu.

ACUN ILICALI YERİ TERK ETTİ

İddiaya nazaran Ilıcalı ve Subaşı herkesin içinde tartışmaya başladı. Subaşı’nın, Ilıcalı’ya sesini yükselttiği öne sürüldü. Yaşananların akabinde Ilıcalı yeri terk etti.

TARTIŞMANIN KONUSU MELİSA VE NAFAKA

Yaşananlar ile ilgili ikiliden bir açıklama yapılmazken tartışmanın Subaşı ve Ilıcalı’nın kızı Melisa’nın velayeti ve nafaka fiyatı nedeniyle çıktığı sav edildi.

“HER EVLADIN YERİ ANNESİNİN YANIDIR”

Geçtiğimiz yıl Instagram hesabından kızı Melisa ile fotoğraflarını paylaşan Şeyma Subaşı, “Melisa Miami’de doğdu. O vakit neden Melisa, Miami’de annesiyle bir arada yaşamasın” demişti. Paylaşımıyla kısa müddette gündem olan Subaşı, bir görüntü yayınlayarak “Her evladın yeri annesinin yanıdır” tabirlerini kullanmıştı. Subaşı kararı tek başına verememekten yakınmıştı.

“KIZIMI MÜSPET VE KEYİFLİ BÜYÜTEBİLİRİM”

Subaşı’nın bu açıklaması eski eşi Acun Ilıcalı ile sorun yaşadığı argümanlarını beraberinde getirdi. Subaşı daha sonra yeni bir açıklama yaparak şunları söylemişti: “Her evladın yeri annesinin yanıdır. Seçimlerinden ötürü ilişkin olduğu yerde yaşıyorsa anne, kızı da yanında yaşamalıdır. Olayların derinine inince bir kaç saat daha anlatmak gerekir, gerek yok. Melisa bence de benim yanıma gelmeli. Miami’de burada okula gidebilir. Kızımı müspet ve memnun büyütebilirim. Ben burada aile kurmayı tercih ediyorsam benim kızım da benim yanımda olmalı, benimle yaşamalı.”

Prev Post

Türkiye’ye halaylarla girdiler… Gurbetçiler akın akın Türkiye’ye gelmeye devam ediyor

Next Post

Pique’nin önünü kesip, Shakira müziği dinlettiler! Bu anın imgesi milyonlarca…

post-bars

Leave a Comment